فروش انواع تفاله انگور امسال

فروش انواع تفاله انگور امسال به منظور تامین جیره ارزان دامداری های صنعتی انجام می شود. این تفاله چه ویژگی های مثبت دیگری نیز دارد؟

پورد گوشت دامی و طیوری

فروش انواع تفاله انگور امسال به منظور تامین جیره ارزان دامداری های صنعتی انجام می شود. این تفاله چه ویژگی های مثبت دیگری نیز دارد؟

تامین فیبر و مواد معدنی با تفاله انگور

اهمیت قیمت تامین خوراک دام به سبب اختصاص حدود هشتاد درصد هزینه های دامداری ها یه این منظور ، تصمیم گیری برای انتخاب خوراک را بسیار تحت الشعاع قرار می دهد.

تفاله انگور می تواند جایگزین مناسبی برای درصدی از گندم و جو در جیره می باشد که خوش خوراکی آن این تصمیم برای جایگزینی را منطقی کرده است. البته این تفاله مزینت قیمت پایین این محصول نسبت به محصولات زراعی را نیز دارا می باشد.

تفاله انگور با دارا بودن انرژی پایین ، پروتئین و فیبر خوب یکی از انواع تفاله بوده که می تواند در جیره جایگزین بخشی از جو شود. این محصول با توجه به خواصی که دارد باعث افزایش راندمان تولید در دام های پرواری می شود.

تفاله انگور  آنتی اکسیدان بمده و به سبب دارا بودن دیوارهای سلولی با قبلیت هضم توانسته است باعث خوش خوراکی جیره دام و طیور شده و هضم را آسان می کند.

فروش انواع تفاله انگور امسال درجه یک

بازرگانی کهن تجارت نیکنام فروش و عرضه ویژه تفاله انگور و سایر محصولات در کشور را به منظور تامین جیره های ارزان دامداری های صنعتی آغاز کرده است. برای اطلاع از روش های ثبت سفارش و خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.