خرید تفاله آلبالو مرغوب امسال

خرید تفاله آلبالو مرغوب امسال یکی از روش های مناسب برای کاهش میزان استفاده از خوراک های دانه ای در جیره است. آیا این تفاله قیمت مناسبی دارد؟

تفاله آلبالو

خرید تفاله آلبالو مرغوب امسال یکی از روش های مناسب برای کاهش میزان استفاده از خوراک های دانه ای در جیره است. آیا این تفاله قیمت مناسبی دارد؟

ویژگی های تفاله آلبالو

تفاله خوراک دام و طیور بخش مهمی از محصولات جایگزین در جیره می باشد.

تفاله آلبالو و سایر ضایعات کشاورزی و باغی از دسته جیره های ارزان هستند که مصرف انسانی نداشته اما کیفیت و ارزش غذایی بالا آن ها را برای خوراک دام مناسب نموده است.

شاید به سبب قیمت ارزان این تفاله ها بود که محققان برای کشف مواد مغذی و سنجش کیفیت تفاله ها برای خوراک دام اقدام کردند.

نتیجه این تحقیقات نشان دهنده ارزش های تغذیه ای بالای این تفاله است.

تفاله آلبالو جایگزین بخشی از سویا و رنگدانه در خوراک دام و طیور می شود که با توجه به قیمت آلبالو و خصوصا قیمت رنگ دانه این موضوع می تواند یک تغییر اساسی در هزینه های دامداری ها به همراه داشته باشد.

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات جیره ارزان و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع ضایعات محصولات کشاورزی را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. تفاله آلبالو  به صورت خشک قابل عرضه به دامداری های صنعتی سراسر کشور می باشد.

خرید عمده تفاله آلبالو با کیفیت خوراک دام

تمامی اطلاعت مربوط به خرید اعم از تناژ حداقلی، قیمت محصول و هزینه های حمل و نقل را می توانید طی تماس با واحد فروش بازرگانی کهن بدست آورید.

لیست تمامی محصولات قابل عرضه در بازرگانی کهن در کانال تلگرامی این مجموعه اطلاع رسانی شده است.