خرید عمده انواع تفاله آلبالو

خرید عمده انواع تفاله آلبالو چه مزایایی برای مجتمع های دامداری در پی خواهد داشت؟ چرا افزودن تفاله ها می تواند کیفیت تغذیه ای دام و طیور را بهبود بخشد؟

تفاله آلبالو

خرید عمده انواع تفاله آلبالو چه مزایایی برای مجتمع های دامداری در پی خواهد داشت؟ چرا افزودن تفاله ها می تواند کیفیت تغذیه ای دام و طیور را بهبود بخشد؟

کاربرد های تفاله خرما در جیره

تامین انواع خوراک های جایگزین جیره پایه که به صورت واردات تهیه می شود، برای دامداری ها و مرغداری ها بسیار حیاتی می باشد.

می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و هر گونه خللی در این موضوع سلامت دام را به خطر می اندازد.

تفاله ها در داخل کشور تولید می شوند و به دلیل زود بار بودن تفاله ها می تواند این مشکل به خوبی بر طرف شود.

فروش تفاله آلبالو با توجه به این که ارزش خوراکی و کیفیت بالایی دارد به منظور عرضه به دامداری ها برای خوراک دام و طیور صورت می گیرد. تفاله آلبالو دارای سطح متوسطی از پروتئین، انرژی، فیبر می باشند که این موارد از اهیمت زیادی در خوراک دام برخودار است.

تفاله آلبالو دارای مواد معدنی با ارزش است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

تفاله آلبالو می تواند نیاز تغذیه ای دام را براورده کند و همچنین به اقتصاد دامداری ها نیز کمک کند.

علاوه بر این، خوش خوراکی نیز سبب شده تا ضایعات آلبالو به یکی از محصولات جایگزینی محبوب در جیره دام مبدل گردد.

تفاله آلبالو یکی از محصولاتی است که برای خوراک دام استفاده می شود، و قیمت پایینی هم دارد

خرید عمده انواع تفاله آلبالو خوراک دام و طیور

یکی از بهترین روش ها برای خرید عمده این محصول و سایر اقلام جیره ارزان، تماس با بازرگانی کهن می باشد. شما می توانید از طریق کارشناسان، از قیمت عمده این محصول اطلاع پیدا کرده و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.