فروش فوری انواع تفاله چغندر ارزان

فروش فوری انواع تفاله چغندر ارزان می تواند به سودآوری مجتمع های دامداری کمک شایانی کند. آیا از ارزش تعذیه ای این تفاله اطلاع دارید؟

تفاله چغندر

فروش فوری انواع تفاله چغندر ارزان می تواند به سودآوری مجتمع های دامداری کمک شایانی کند. آیا از ارزش تعذیه ای این تفاله اطلاع دارید؟

کاربرد تفاله چغندر در خوراک دام

آیا می دانید با ترکیب کردن جیره های دانه ای پایه با انواع تفاله ها می توانید ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید؟ در واقع این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و به افزایش راندمان دامداری ها نیز کمک شایانی کند.

فروش ویژه انواع تفاله ها به عنوان یک جایگزین مطلوب برای خوراک های دانه ای پایه با استقبال خوبی از سوی مجتمع های صنعتی دامپروری مواجه شده است. اما چند درصد از افرادی که این محصول یک نیاز مهم برای آن ها تلقی می شود با مزایا و ویژگی های آن در ارتقای کمیت و کیفیت جیره دام و طیور آشنایی دارند؟

امروزه از محصولاتی در جیره دام و طیور استفاده می شود که در چند سال گذشته ارزش چندانی نداشتند ولی به دلیل ویژگی های بارزی که دارند مورد بازنگری قرار گرفته اند. محصولاتی که بیشتر در دسته ضایعات به شمار می آیند ولی مواد غذایی ارزشمندی دارند که می تواند برای سلامت دام و مغذی کردن جیره مفید باشد.

آزمایش های مختلف نشان می دهند که استفاده از جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، جو و گندم به همراه تفاله چغندر قند ، ارزش غذایی بیشتری به نسبت استفاده انحصاری از جیره های دانه ای دارد. البته این تفاله هرگز نباید به عنوان تنها ماده هیدرو کربنه در خوراک دام به کار برده شود، زیرا در این حالت تفاله نمی تواند ویژگی های مثبت خود را نشان دهد.

فروش فوری انواع تفاله چغندر ارزان

متقاضیان برای خرید و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تفاله با کیفیت و سایر جیره های ارزان از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام نمایند تا بتوانند به راحتی سفارش خود را ثبت کنند.