فروش فوری تفاله تازه خوراک دام

فروش فوری تفاله تازه خوراک دام می تواند به سود دامداری ها باشد؟ که چه عاملی سبب انتخاب تفاله ها به عنوان بجشی از خوراک های پایه شده است؟

تفاله

فروش فوری تفاله تازه خوراک دام می تواند به سود دامداری ها باشد؟ که چه عاملی سبب انتخاب تفاله ها به عنوان بجشی از خوراک های پایه شده است؟

خواص و ویژگی های تفاله ها 

ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی برای سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت بسیار مهم است. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها به عنوان یکی از جایگزین های بخشی از خوراک های پایه می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

این محصولات ضایعات حاصل از تولید کارخانه های تولید رب، کنسرو، شیره، لواشک، آب میوه و … می باشند.

خواص غذایی تفاله های گیاهی به نسبت قیمتی که دارند برای جیره بسیار مطلوب می باشد.

این محصولات با توجه به مواد مغذی که دارند می توانند جایگزین جو، ذرت و یا سویا شوند و نیاز جیره را به ازای درصدی که در آن قرار می گیرند از این دانه ها برطرف سازند . همین موضوع اصلی ترین دلیل کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور می باشد.

از طرف دیگر با توجه به این که این محصولات به صوت کامل در داخل کشور تولید می شوند، هزینه های حمل و نقل کمتری بابت آن ها پرداخته می شود، همچنین به صورت فوری قابل دسترسی است.

نحوه فروش فوری تفاله تازه خوراک دام

برای اطلاع از موجودی و قیمت فروش انواع تفاله خوراک دام و دیگر اقلام جیره ارزان همه روزه می توانید به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نموده و پس از مشاهده نام محصول در لیست موجودی روزانه برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.