مرکز خرید تفاله انگور تازه زودبار

مرکز خرید تفاله انگور تازه زودبار می تواند به دامدارای های صنعتی در تامین جیره های ارزان کمک کند. تا چه میزانی با این تفاله آشنایی دارید؟

تفاله انگور

مرکز خرید تفاله انگور تازه زودبار می تواند به دامدارای های صنعتی در تامین جیره های ارزان کمک کند. تا چه میزانی با این تفاله آشنایی دارید؟

ارزان شدن جیره با تفاله ها

آیا می دانید با ترکیب جیره های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و سوبا با تفاله های گیاهی می توانید ارزش غذایی جیره را بهبود ببخشید؟

اضافه کردن خوارک های متنوع می تواند به این خواسته جامه عمل بپوشاند.  انواع تفاله ها به دلیل گیاهی بودن می تواند جیره را به نحو مطلوبی غنی کند و همچنین نیاز های تغذیه ای دام را مرتفع کند.

در واقع این ترکیب می تواند جیره را مغذی تر و خوش خوراک تر کرده و در افزایش راندمان دامداری ها به شکل خوبی موثر باشد.

بر این اساس و به منظور تامین نیاز دامداری های صنعتی به تفاله تازه، فروش ویژه تفاله خشک انگور برای خوراک دام و طیور از طریق این بازرگانی انجام می شود. این خرید، فرصتی خوبی را برای دامداران فراهم آورده تا بتوانند در هزینه های تامین جیره صرفه جویی کنند و بتوانند مصرف دانه های خوراکی را کاهش دهند.

مرکز خرید تفاله انگور تازه زودبار خوراک دام و طیور

تفاله ها، محصولی مفید از گروه تولیدی و بازرگانی کهن است که جهت مصرف در جیره دام و طیور فراوری شده و به صورت فله و کیسه شده قابل ارسال به نقاط مختلف کشور است. برای دریافت تکمیلی درباره تفاله ها و جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.