مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام می تواند به میزان در خواستی دامداران، این تفاله را به سراسر کشور ارسال کند. آیا این تفاله در داخل کشور تولید می شود؟

پورد گوشت دامی و طیوری

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام می تواند به میزان در خواستی دامداران، این تفاله را به سراسر کشور ارسال کند. آیا این تفاله در داخل کشور تولید می شود؟

مصارف تفاله های ارزان در جیره

تفاله ها دارای خواص بسیار مفید برای سلامتی دام ها بوده و دارای تناسب قیمت معقولی هستند. از این رو استفاده از آن در جیره غذایی خوراک دام کاهش نسبی را در هزینه های ناشی از تهیه خوراک برای دامداران به ارمغان می آورد.

همچنین تفاله ها دارای سطح خوبی از پروتئین، انرژی، فیبر می باشند که این موارد از اهیمت زیادی در خوراک دام و حفظ کیفیت شیر و گوشت دام برخودار است.

از جمله تفاله های ارزشمند در جیره دام و طیور می توان به تفاله انگور اشاره کرد.

این تفاله خوش خوراک می باشد. این موضوع باعث تحریک اشتهای دام شده که موجب می شود در اثر تغذیه بیشتر وزن گیری سریع تری داشته باشد. به این ترتیب راندمان دامداری ها به خاطر تولید گوشت بیشتر افزایش  می یابد.

می توان با خرید تفاله انگور و افزودن آن به جیره دام ارزش غذایی آن را بهبود بخشید و می توان گفت تفاله انگور خوراکی موثر در سلامت دام و طیور می باشد.

مرکز فروش تفاله انگور باکیفیت خوراک دام امسال

قیمت مناسب این تفاله یکی از ویژگی های مثبت آن، برای دامداران می باشد.

خرید از مراکز معتبر می تواند دامداران متقاضی را در خرید به صرفه و مطمئن تر یاری نماید. بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله انگور و سایر محصولات خوراک دام مانند جیره های ارزان به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید..