تهیه تفاله آلبالو تازه امسال

تهیه تفاله آلبالو تازه امسال از طریق بازرگانی کهن مقدور می باشد. چرا این تفاله یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.؟

تفاله آلبالو

تهیه تفاله آلبالو تازه امسال از طریق بازرگانی کهن مقدور می باشد. چرا این تفاله یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد؟

افزودن تفاله ها برای کمک به رونق تولید

تامین محصولات استراتژیک مانند غلات دانه ای از اولویت های اصلی دولت ها می باشد و ارتباط مستقیم با تامین غذای افراد جامعه و حفظ سلامت آنان دارد.

تولید این محصولات بسیار مهم است و به دلیل افزایش جمعیت، نیاز است ابتدا برای تامین خوراک انسان ها اقدام گردد. از این رو گزینه پیش رو برای تامین نیاز دامداری های صنعتی واردات می باشد. ولی با توجه به نرخ بالای ارز و هزینه های گمرک و ارسال، این گزینه نیز با چالش های زیادی روبرو شده است.

یکی از بهترین گزینه ها برای تامین جیره ارزان و سالم دام و طیور، استفاده از انواع تفاله های گیاهی مانند تفاله آلبالو می باشد.

آیا می دانید تفاله آلبالو چیست و چگونه به دست می آید؟

این تفاله باقی مانده فراوری آلبالو در کارخانه های فراوری محصولات باغی است که دیگر برای خوراک انسان کاربرد ندارند ولی به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی که در آن وجود دارد، ارزش غذایی مطلوبی دارند. از این رو به توصیه کارشناسان این حوزه می توانند به غنی کردن جیره کمک شایانی نمایند.

تهیه تفاله آلبالو تازه امسال

انواع تفاله ها ارزش غذایی مطلوبی دارند ولی قابل استفاده برای انسان نمی باشند و توانسته اند رضایت دامداران و کارشناسان مربوطه را جلب کنند. همچنین یکی از ویژگی های خوب این محصولات زودباری آن ها است. برای خرید تفاله آلبالو زودبار و سایر جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.