گروه تولیدی بازرگانی کهن

فیلم معرفی گروه تولیدی و بازرگانی کهن در آپارات

فیلم حضور گروه تولیدی و بازرگانی کهن در نمایشگاه بین المللی دام و طیور تهران

گروه تولیدی و بازرگانی کهن با نام حقوقی کهن تجارت نیکنام به شماره ثبت 530141 فعالیت خود را از سال 1393 آغاز نموده است. به لطف خداوند بزرگ این مجموعه در سال های اخیر با ایجاد ساختاری مناسب جهت توزیع مناسب محصولات کشاورزی و همچنین خوراک دام و طیور توانسته است گامی در جهت افزایش بهره وری و سودآوری کشاورزان، دامداران و مرغداران بردارد.

سایت جیره ارزان دات آی آر زیر مجموعه گروه تولیدی و بازرگانی کهن است که به صورت اختصاصی به تامین و توزیع خوراک های جایگزین برای تولید جیره های ارزان و باکیفیت می پردازد. از آنجا که دستیابی به نهاده های رایج نظیر ذرت، سویا و جو در مقاطعی با محدودیت همراه است و از طرف دیگر قیمت آنها بالاست، آگاهی و استفاده از محصولاتی با آنالیز و ارزش غذایی مشابه و در عین حال ارزان قیمت می تواند برای دامداران و مرغداران بسیار حائز اهمیت باشد.

در انتخاب خوراک های جایگزین توجه به محدودیت ها نیاز مهم است. سیاست سایت جیره ارزان دات آی آر دسترسی آسان و به موقع متقاضیان خوراک های جایگزین به این محصولات ارزشمند است.

بازرگانی کهن با دارا بودن تیمی حرفه ای و مجرب در زمینه بازاریابی و فروش روزانه قادر به پاسخگویی جمع کثیری از مشتریان قدیمی و جدید است. این شرکت با توجه به این اصل که مشتریان هر مجموعه، سرمایه اصلی آن به شمار می آیند، همواره در تلاش برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خویش است.

اعتبار و سرمایه اصلی گروه تولیدی و بازرگانی کهن مشتریان آن هستند که از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب کشور با این شرکت ارتباط دائمی دارند. دسترس پذیری، قیمت مناسب، خوش قولی و تعهد در قبال مشتری از جمله دلایل این ارتباط پایدار می باشند.

شرکت کهن تجارت نیکنام جهت جلب اعتماد مشتریان جدید علاوه بر ایجاد راه های ارتباطی مناسب و دسترسی آسان، آمادگی عقد قرارداد رسمی و معتبر را با دامداری ها، مرغداری ها، شرکت ها و تعاونی های روستایی و عشایری را دارد. همچنین این امکان برای مشتریان فراهم است تا با حضور در محل شرکت در قبال مبالغ واریزی، رسید دریافت نمایند.

امید است تلاش های این مجموعه روز به روز به قدرتمند شدن صنعت دام و طیور و سربلندی ایران کمک نماید.