تهیه تفاله انگور ارزان

تهیه تفاله انگور ارزان از روش های کاهش استفاده از خوراک های دانه ای و پایین آوردن بهای کلی جیره است. آیا این تفاله خوش خوراک و تازه است؟

تفاله انگور

تهیه تفاله انگور ارزان از روش های کاهش استفاده از خوراک های دانه ای و پایین آوردن بهای کلی جیره است. آیا این تفاله خوش خوراک و تازه است؟

تفاله های ارزشمند برای جیره

افزودن خوراک های منتوعی از نظر مزه و ارزش غذایی به جیره می تواند به بهتر شده کیفیت جیره و کاهش هزینه های خرید خوراک کمک کند.

استفاده از ضایعات، ضمن کمک زیاد به حفظ محیط زیست، در تامین جیره های غذایی دام و طیور نیز موثر است. صنایع غذایی نظیر تولید آب انگور ضایعات غیر قابل استفاده برای انسان دارند.

این تفاله ها به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را بهبود بخشند.

اگر قیمت این تفاله را با قیمت ذرت و جو مقایسه کنیم شاهد خواهیم بود که قیمت تفاله انگور حدودا نصف قیمت این نهاده هاست.

ترکیب این ضایعات با جیره های دانه ای، باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم لبنیات و گوشت دام شده و نیز سلامت دام و طیور را تامین می کند.

این تفاله حاوی فیبر بالایی دارد که باعث بهود گوارش دام می گردد و به جهت طعم خوب و خوش خوراکی، موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود. تفاله انگور حاوی ریز مغذی هایی است که در حفظ سلامتی دام از اهمیت بالایی برخوردار است.

همچنین زوربار بودن این محصول موجب حفظ تازگی و کیفیت بالای آن می شود.

فروش به دامداران به صورت ویژه

برای خرید تناژ این محصول می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و بار خود را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر محصول خود را دریافت نمایید.