تهیه تفاله خرما تازه زودبار

تهیه تفاله خرما تازه زودباراز روش های پیشنهاد شده برای کاهش میزان استفاده از خوراک های دانه ای می باشد. آیا با افزودن این تفاله می توان جیره ارزان تری داشت؟

تفاله خرما

تهیه تفاله خرما تازه زودبار از روش های پیشنهاد شده برای کاهش میزان استفاده از خوراک های دانه ای می باشد. آیا با افزودن این تفاله می توان جیره ارزان تری داشت؟

ویژگی های خوب تفاله خرما

تفاله خوراک دام و طیور ضایعات کشاورزی و فراوری محصولات باغی هستند که در جیره غذایی دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاله خرما ضایعات حاصل از شهد گیری در کارخانجات فراوری خرما می باشد.

از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن انرژی و پروتئین بالای آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام و طیور نیز می گردد.

تفاله خرما در مناطقی که خرما فراوری می شود در دسترس است. از جمله می توان استان های تهران، آذربایجان های غربی و شرقی را نام برد.

تفاله خرما دارای خواص قابل قبولی مانند تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد برای جیره دام و طیور را دارا می باشد.

آگاهی از روش های تهیه تفاله خرما تازه زودبار

فروش بهترین انواع تفاله خوراک دام به صورت عمده از این بازرگانی انجام می پذیرد. تفاله محصولات فرعی و پر خاصیتی هستند که در جیره قرار می گیرند.

قیمت دقیق این محصول و دیگر اقلام جیره ارزان را می توانید از واحد فروش بازرگانی کهن جویا شده و از طریق همین واحد نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

علاوه تفاله خرما تمامی محصولات مربوط به خوراک دام مانند انواع جیره ارزان در این بازرگانی به فروش می رسد که لیست کامل آن ها را می توانید در کانال تلگرامی ما مشاهده نمایید.