تهیه تفاله خرما خوراک دام و طیور

تهیه تفاله خرما خوراک دام و طیور از روش های تایید شده برای غنی سازی جیره و کاهش هزینه های تامین جیره است. آیا این تفاله به صورت زودبار ارسال می شود؟

تفاله خرما ارزان

تهیه تفاله خرما خوراک دام و طیور از روش های تایید شده برای غنی سازی جیره و کاهش هزینه های تامین جیره است. آیا این تفاله به صورت زودبار ارسال می شود؟

تفاله خوش خوراک در جیره

 اختصاص حدود هشتاد از هزینه های دامداری ها به تهیه خوراک و تغذیه دام ها، موجب کاهش راندمان مطلوب دامداری ها می باشد. کاهش هزینه این بخش کمک شایانی به جذب سرمایه و جلوگیری از هدر رفت آن دارد.

تفاله خرما و دیگر انواع تفاله به این دلیل به جیره افزوده می شوند که علاوه بر حفظ ارزش غذایی جیره باعث ایجاد تنوع و خوش خوراکی آن شده و در ضمن، بتوانند استفاده از دانه های خوراکی وارداتی را در جیره کاهش دهند.

به سبب وجود نخلستان های وسیع در کشور، کارخانجات متعددی نیز برای فراوری و تولید محصولات متنوع از خرما تاسیس شده است.

همه ساله حجم بالایی ضایعات خرما تولید می شود که استفاده انسانی ندارد.

تفاله خرما به دلیل دارا بودن مواد مغذی می تواند در تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد برای جیره دام و طیور موثر باشد.

 انواع تفاله خرما خوراک دام و طیور

آن چه بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر خوبی داشته باشد. از این رو جایگزینی انواع جیره های ارزان مانند تفاله خرما می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

در حال حاضر انواع تفاله ها برای مصرف در جیره موجود است. برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما در بازرگانی کهن تجارت نیکنام ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.