خرید ارزان خوراک پایه نیشکر دامی امسال

با توجه به وسعت کشت نیشکر در سراسر جهان و ارزش غذایی بالایی که خوراک دام برپایه نیشکر به دام‌ها می‌دهد، خرید ارزان خوراک پایه نیشکر دامی امسال، به دلیل هزینه کم نگهداری و پتانسیل انرژی بالا، به دامداران توصیه می‌شود.

خرید ارزان خوراک پایه نیشکر دامی امسال

یاتوجه به تحقیق محققان، نیشکر سطح زیر کشت وسیعی در سرتاسرجهان دارد. و خوراک دام برپایه نیشکر باتوجه به، ارزش غذایی، در دسترس بودن، هزینه کم نگهداری و پتانسیل انرژی  بالایی  که خوراک برپایه نیشکر به دام میدهد باعث شده است که دامداران فراوانی برای تغذیه دام های خود از آن استفاده کنند.

چرا باید دام های خود را با خوراک دام بر پایه نیشکر تغذیه کنیم؟

مسائل مربوط به امنیت انرژی و حفاظت از محیط زیست احتمالاً دو چالش بزرگ درازمدت پیش روی انسان در سطح جهانی باقی خواهند ماند  در همین حال، زیست توده لیگنوسلولز مانند باگاس نیشکر ، ذرت، کاه غلات، و بقایای چوبی جنگلی (مانند توس، صنوبر، اکالیپتوس) موادی با محتوای انرژی بالا هستند که می توانند بحران انرژی قریب الوقوع را کاهش دهند  آنها مواد آلی به دست آمده از منابع بیولوژیکی، عمدتاً زیست توده گیاهی هستند که فراوان ترین منبع جهانی مواد تجدیدپذیر است و تولید جهانی سالانه آنها هزاران تن برآورد شده است نیشکر یکی از این پسماندهایی است که در سطح جهانی به وفور وجود دارد، که کلید حل مشکل انرژی جهانی و نگرانی زیست محیطی را دارد . و میتوان از آن برای تهیه وتولید خوراک های دامی برپایه نیشکر استفاده کرد.

فراوانی نیشکر:

تولید سالانه نیشکر در سطح جهان حدود 1.6 میلیارد تن است چشم انداز جهانی تولید نیشکر نشان می دهد که برزیل در حال حاضر با حدود 739300 تن در سال بزرگترین تولید کننده است و پس از آن هند، چین، تایلند، پاکستان، مکزیک، کلمبیا، اندونزی، فیلیپین و ایالات متحده قرار دارند .

درصد استفاده از خوراک دام پایه

خوراک دام پایه نیشکری برای هر دو نو دام پرواری و شیری با نسبت های متغییر مورد استفاده قرار می گیرد.

دام پرواری حدود 55% و دام شیری حدود 25%

نحوه خرید

برای خرید این محصول می توانید با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.