خرید انواع تفاله آلبالو تازه زودبار

خرید انواع تفاله آلبالو تازه زودبار از روش های تامین جیره ارزان می باشد. چرا ترکیب این تفاله برای تضمین سلامتی دام توصیه شده است؟

تفاله آلبالو

خرید انواع تفاله آلبالو تازه زودبار از روش های تامین جیره ارزان می باشد. چرا ترکیب این تفاله برای تضمین سلامتی دام توصیه شده است؟

ارزش غذایی تفاله آلبالو

توجه به انواع تفاله ها به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای به سبب نیاز به تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام و قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم و ذرت که عموما وارداتی هستند، می باشد.

تفاله آلبالو از انواع مطلوب ضایعات فراوری این میوه می باشد که دیگر برای انسان قابل استفاده نیست ولی به دلیل فیبر بالا و خوش خوراکی این محصول، می تواند در جیره غذایی دام و طیور قرار بگیرد.

خوش خوراکی تفاله آلبالو باعث شده تا افزودن آن به جیره دام و طیور تاثیر مثبت در مزه و کیفیت شیر و گوشت دام داشته باشد. این ویژگی تاثیر مثبتی در بازار پسندی محصولات دامی خواهد داشت.

تفاله آلبالو جایگزین بخشی از سویا و رنگدانه در خوراک طیور می شود که با توجه به قیمت آلبالو و خصوصا قیمت رنگ دانه این موضوع می تواند یک تغییر اساسی در هزینه های دامداری ها به همراه داشته باشد.

خرید انواع تفاله آلبالو تازه زودبار خوراک دام و طیور

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع ضایعات محصولات کشاورزی و سایر جیره های ارزان را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. تفاله آلبالو به صورت خشک قابل عرضه به سراسر کشور می باشد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی و جیره های متداول خوراک دام با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.