خرید انواع تفاله آلبالو خوراک دام

خرید انواع تفاله آلبالو خوراک دام از روش های تایید شده برای جایگزینی بخشی از خوراک های دانه ای می باشد. آیا این محصول نیز وارداتی است؟

تفاله آلبالو

خرید انواع تفاله آلبالو خوراک دام از روش های تایید شده برای جایگزینی بخشی از خوراک های دانه ای می باشد. آیا این محصول نیز وارداتی است؟

ارزش غذایی تفاله آلبالو

به سبب وجود شرایط اقلیمی متفاوت در کشور ما، تنوع میوه ها و سایر محصولات کشاورزی بالا است.

به این ترتیب سالانه حجم بالایی از انواع محصولات باغی و کشاورزی تولید می شود و برای استفاده بهینه از این نعمت های خدادادی، نیاز به فراوری تولیدات، در کارخانه های مرتبط می باشد.

حاصل تولید آن ها لواشک و مربا و … می باشد. مقداری نیز ضایعات به جای می ماند که استفاده انسانی ندارند ولی ارزش غذایی مطلوبی جهت افزودن به خوراک دام و طیور را دارا می باشد.

از انواع این تفاله ها می توان به تفاله آلبالو اشاره کرد که می تواند به خوبی بخشی از نیاز های تغذیه ای جیره را تامین کند.

البته یادآوری این نکته ضروری است که این تفاله ها به سبب این که با محصولات داخلی و در کارخانه های داخل کشور تولید می شوند، قیمتی حدودا نصف سایر خوراک های دانه ای پایه دارند.

قیمت پایین برای این جیره ها مزیت بزرگی محسوب می شود و می تواند یکی از اصلی ترین دلایل به کار گیری تفاله ها در جیره قلمداد شود.

انواع تفاله ها مانند تفاله آلبالو به دلیل فیبر بالا و مواد معدنی با ارزشی که دارند، می توانند کیفیت تغذیه ای جیره دام و طیور را به شکل مطلوبی ارتفا دهند. علاوه بر تجربه دامداران، تحقیقات کارشناسان این حوزه نیز تایید می کند که تفاله آلبالو می تواند موجب ارتقای کیفیت جیره گردد.

این تفاله ارزش غذایی بالایی داشته و هم قیمت تمام شده آن برای اقتصاد دامداری ها مورد تایید نی باشد.

تفاله آلبالو دارای مقادیر زیادی مواد مغذی مورد نیاز برای رشد و حفظ سلامت دام است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

مرکز فروش تفاله آلبالو مرغوب خوراک دام

می توان در ترکیبات خوراک دام به منظور پایین آمدن قیمت از تفاله آلبالو استفاده کرد. چرا که یکی از پارامترهای موثردر قیمت گذاری فراورده های دامی، قیمت تمام شده خوراک می باشد. برای دریافت مشاوره درباره قیمت و سایر ویژگی های تفاله ها و دیگر اقلام جیره ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام در تماس باشید.