خرید انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام

خرید انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام برای دامداری های صنعتی سودمند است. آیا مصرف این تفاله برای سلامت دام و طیور مفید است؟

تفاله آلبالو

خرید انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام برای دامداری های صنعتی سودمند است. آیا مصرف این تفاله برای سلامت دام و طیور مفید است؟

خواص تفاله آلبالو در جیره

از عوامل بروز فقر تغذیه ای در جهان استفاده مکرر از خوراک های دانه ای مانند گندم و جو در جیره دام و طیور است. جایگزین نمودن این خوراک ها با جیره های ارزان قیمت حاصل پسماندهای صنعتی و کشاورزی از جمله اقدامات در جهت رفع این مشکل است.

مصرف این ضایعات در خوراک دام و طیور می تواند بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و به لحاظ زیست محیطی نیز حائز اهمیت است.

کارشناسان حوزه دام به انواع تفاله ها به ویژه تفاله آلبالو به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای توجه ویژه ای دارند.

این تفاله محصول جانبی صنایع غذایی نظیر تولید آب آلبالو و لواشک و …بوده و به سبب زودبار بودن، با قیمت مناسب و به صورت زودبار قابل تامین شدن است. همچنین این تفاله می تواند به غنی شدن جیره کمک کند.

این تفاله برای افزایش کیفیت و بهبود طعم لبنیات و گوشت دام  و نیز سلامت دام و طیور مفید است.

فیبر بالای این تفاله نیز باعث بهبود گوارش دام شده و به جهت طعم خوب و خوش خوراکی، موجب تغذیه بهتر دام و طیور می شود.

تفاله آلبالو حاوی ریز مغذی هایی است که در حفظ سلامتی دام از اهمیت بالایی برخوردار است.

خرید انواع تفاله آلبالو زودبار خوراک دام امسال

تفاله آلبالو از دسته جیره ارزان و محصولی مفید از گروه تولیدی و بازرگانی کهن است که جهت مصرف در جیره دام و طیور فراوری شده و به صورت فله و کیسه شده قابل ارسال به نقاط مختلف کشور است. برای اطلاعات تکمیلی می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.