خرید انواع تفاله انگور زودبار

خرید انواع تفاله انگور زودبار برای تامین جیره ارزان خوراک دام و طیور مفید است. چگونه می توان به تفاله با کیفیت دست پیدا کرد؟

پورد گوشت دامی و طیوری

خرید انواع تفاله انگور زودبار برای تامین جیره ارزان خوراک دام و طیور مفید است. چگونه می توان به تفاله با کیفیت دست پیدا کرد؟

کاهش بهای جیره با تفاله

شاید با شنیدن نام  جیره ارزان گمراه به فکر بی کیفیتی محصولات بیفتید و شاید کنجکاو باشید که بدانید این جیره از چه اقلامی تشکیل شده است؟

نیاز به افزودن تفاله ها پس از گران شدن نرخ تهیه خوراک های دانه ای وارداتی مانند گندم و جو و ذرت به صورت جدی مطرح شد. زیرا تامین آن برای دامداری های صنعتی به چالشی جدی تبدیل شده است.

تفاله ها نیز به عنوان یکی از انواع جیره های ارزان و مغذی برای افزودن به جیره انتخاب شده است.

تفاله انگور یکی از افزودنی های مناسب برای تکمیل ارزش تغذیه ای جیره می باشد. این تفاله از خشک شده چوب، برگ و هسته تشکیل شده است. از این رو تنها می تواند جایگزین بخشی از خوراک های تامین کننده انرژی گردد و بخشی از نیاز خوراک دام را به مواد معدنی و مغذی تامین کند. خوش خوراکی مطلوبی این تفاله موجب بیشتر شدن حجم خوراک و افزایش سریع تر وزن دام می گردد.

این تفاله از محصولات جانبی تولید مواد غذایی است که دیگر استفاده انسانی ندارد ولی تاییده های لازم را برای استفاده در خوراک دام از مراجع ذی صلاح دریافت کرده است.

این محصول باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم لبنیات و گوشت دام شده و نیز سلامت دام و طیور را تامین می کند.

خرید انواع تفاله انگور زودبار

به سبب فصلی بودن تفاله انگور  عموما در اوایل پاییز به صورت محدود موجود است.

اکنون مقدار محدودی تفاله انگور موجود است که برای خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نموده و تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید.