خرید انواع تفاله خرما باکیفیت خوراک دام امسال

خرید انواع تفاله خرما با کیفیت خوراک دام امسال یکی از مناسب ترین روش ها برای کاهش وابستگی دامداری ها به خوراک های دانه ای می باشد. با تفاله ها آشنایی دارید؟

تفاله خرما

خرید انواع تفاله خرما باکیفیت خوراک دام امسال یکی از مناسب ترین روش ها برای کاهش وابستگی دامداری ها به خوراک های دانه ای می باشد. با تفاله ها آشنایی دارید؟

مدیریت هزینه های تامین جیره با افزودن تفاله ها

دلایل مختلفی سبب شده تا کارشناسان حوزه خوراک دام و طیور به دنبال محصولاتی جهت جایگزین نمودن با انواع خوراک های دانه ای پایه همچون جو، ذرت، سویا، گندم و … نمایند.

در میان گزینه های متعدد که به این منظور در نظر گرفته شده اند، تفاله های صنایع غذایی یکی از بهترین انتخاب ها هستند. خرید انواع تفاله های مناسب خوراک دام یا همان جیره ارزان به دلایل زیر با تقاضای بالا روبرو شده است:

1 – محصولات جایگزین دانه های پایه از محصولات طبیعی و حاصل کارخانه های کنسرو سازی، رب، آب میوه و کمپوت می باشند.-

2 – مواد مغذی و فیبر این محصولات بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند.

3 – قیمت این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر است، به همین دلیل می توان به میزان زیادی موجب صرفه جویی اقتصادی بالایی در هزینه های تامین جیره شد.

4 – نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و ذرت وارداتی راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می باشد.

خرید انواع تفاله خرما باکیفیت خوراک دام

کشور ایران با تولید سالانه بیش از یک میلیون تن خرما در زمره بزرگ ترین تولید کنندگان خرمای جهان به شمار می آید. این محصول اکثرا در مناطق گرمسیر جنوب کشور تولید می گردد. گروه تولیدی بازرگانی کهن به واسطه ی دسترسی به تمام مناطق تولید خرما، متناسب با نوع مصرف آن ، بهترین تفاله خرما را برای متقاضیان در نظر می گیرد. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.