خرید انواع تفاله درجه یک خوراک دام

خرید انواع تفاله درجه یک خوراک دام می تواند در مصرف خوراک های دانه ای صرفه جویی کند. برای خرید مطمئن انواع تفاله های زودبار از چه طریقی می توان اقدام کرد؟

تفاله

خرید انواع تفاله درجه یک خوراک دام می تواند در مصرف خوراک های دانه ای صرفه جویی کند. برای خرید مطمئن انواع تفاله های زودبار از چه طریقی می توان اقدام کرد؟

تامین خوراک ارزان با تفاله های گیاهی

تامین فوری خوراک دام و طیور از مهم ترین دغدغه های دامداری ها و مرغداری ها می باشد. چرا که می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و این موضوع سلامت دام را به خطر می اندازد.

ولی به سبب وارداتی بودن بخش بزرگی از این اقلام، اجزای خوراک دام و طیور از جهات مختلفی می بایست مورد بررسی قرار گیرد.

از این رو نیاز جدی نسبت به کاهش این هزینه ها و جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه کارشناسان این حوزه و دامداران با تجربه یکی از  بهترین جایگزین ها می تواند انواع جیره های ارزان و به ویژه تفاله ها باشد.

تفاله ها هم از نظر ارزش غذایی و هم به لحاظ قیمت قابلیت جایگزین شدن با جو و ذرت را دارا می باشند و می توانند در زمره بهترین خوراک در جیره دام و طیور قرار بگیرند.

این محصولات از نظر ارزش غذایی و عدم وجود مواد ضد تغذیه ای نیز با جو و گندم قابل رقابت هستند.

خرید انواع تفاله درجه یک خوراک دام امسال

تفاله چغندر قند و سایر تفاله ها اعم از تفاله خرما، انگور، آلبالو و … محصولاتی هستند که به سبب قیمت کمتر و خوش خوراکی با استقبال دامداری های صنعتی مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی و سایر جیره های ارزان موجود، با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.