خرید تفاله آلبالو درجه یک امسال

خرید تفاله آلبالو درجه یک امسال برای تامین خوراک در دامداری ها می تواند ارزش غذایی جیره را ارتقا بخشد؟ استفاده از تفاله ها چه تاثیری در کاهش قیمت دارد؟

تفاله آلبالو

خرید تفاله آلبالو درجه یک امسال برای تامین خوراک در دامداری ها می تواند ارزش غذایی جیره را ارتقا بخشد؟ استفاده از تفاله ها چه تاثیری در کاهش قیمت دارد؟

چرا قیمت تفاله آلبالو پایین تر از جیره دانه ای است؟

قیمت جو و گندم  وارداتی تابع قیمت ارز می باشد و می تواند دامداران را برای تامین این نهاده ها با مشکل مواجه کند.

به دلیل نیاز به خرید درحجم بالا، هزینه های انبارداری نیز به سایر هزینه ها اضافه می شود. در صورتی که انواع تفاله ها از کارخانجات داخل کشور تامین می شوند که ثبات قیمت و سهولت دسترسی و سفارش می تواند نگرانی دامداران را بابت تامین محصولات مورد نیاز جیره کاهش دهد.

انواع تفاله ها مانند تفاله آلبالو و سایر جیره های ارزان به تازگی مورد توجه پرورش دهندگان دام و طیور قرار گرفته است. این محصولات دارای فیبر بالا می باشند و به خوبی می توانند موجب بهبود عملکرد سیستم گوارش دام شوند.

به دلیل تنوع زیاد این محصولات، به خوش خوراکی جیره غذایی دام کمک می کند که در نهایت منجر به افزایش کیفیت شیر و گوشت می شود.

خوش خوراکی تفاله آلبالو آن را به یکی از محصولات محبوب خوراک دام و طیور تبدیل کرده و به سبب این ویژگی می تواند برای ابتدای جدول بودن با سایر محصولات رقابت کند.

فروش عمده انواع تفاله آلبالو باکیفیت

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله آلبالو بسته بندی و سایر تفاله ها و انواع جیره های ارزن که در این بازرگانی ارائه می شوند به کانال بازرگانی کهن تجارت نیکنام بپیوندید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام نمایید.