خرید تفاله آلبالو درجه یک تازه

خرید تفاله آلبالو درجه یک تازه می تواند در تامین جیره ارزان به دامداری های صنعتی کمک کند. این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوب برای سلامتی دام را دارد؟

تفاله آلبالو

خرید تفاله آلبالو درجه یک تازه می تواند در تامین جیره ارزان به دامداری های صنعتی کمک کند. این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوب برای سلامتی دام را دارد؟

فواید استفاده از تفاله آلبالو

خرید عمده تفاله آلبالو و افزودن آن به جیره دام و طیور می تواند در کاهش هزینه های تامین جیره دام و طیور نقش مثبتی داشته باشد و تفاله به خوبی می تواند تامین کننده انرژی جیره باشد.

رایج ترین خوراک دام  گندم و جو و ذرت می باشد که به دلیل وارداتی بودن، دامداران را مجبور به پرداخت هزینه های سنگین ارز و گمرک می کند.

به گزینه های دیگری مانند تفاله ها می توان توجه کرد که می تواند علاوه بر داشتن ارزش تغذیه ای مناست، هزینه های ناشی از تامین خوراک دام را کاهش دهد. از این موارد می توان به تفاله آلبالو اشاره کرد.

تفاله آلبالو با رطوبت بالا و محصول کارخانه های تولید کنستانتره و آب میوه است که پس از خشک کردن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام و طیور تبدیل می شود. این تفاله می تواند با هسته یا بدون هسته باشد. در صورت وجود هسته یک مرحله آسیاب نمودن به فرایند تولید اضافه می شود. تفاله آلبالو به دلیل خشک بودن یک محصول سالم است.

خرید تفاله آلبالو درجه یک تازه در خوراک دام و طیور

فروش فوری انواع تفاله ها مانند  تفاله سیب، تفاله آلبالو، تفاله چغندر،، تفاله خرما و … سبب شده است تا بتوان محدودیت برخی محصولات مانند انواع خوراک های دانه ای و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود. برای دریافت انواع جیره های ارزان و تفاله های با ارزش با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.