خرید تفاله انگور ارزان امسال

خرید تفاله انگور ارزان امسال توسط دامداری ها می تواند در کاهش هزینه های پرداختی تامین جیره تاثیر مثبت بگذارد؟ آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوبی دارد؟

فروش تفاله انگور

خرید تفاله انگور ارزان امسال توسط دامداری ها می تواند در کاهش هزینه های پرداختی تامین جیره تاثیر مثبت بگذارد؟ آیا این تفاله ارزش تغذیه ای مطلوبی دارد؟

ارزش مندی تفاله ها برای غنی کردن جیره

تفاله ها حاصل فراوری بخشی از تولیدات باغی و کشاورزی در کارخانه های مربوطه می باشد که دیگر امکان استفاده در غذای انسان را ندارند ولی به دلیل ارزش تغذیه ای که دارند می توانند بخشی از جیره دام و طیور را تامین کنند.

تفاله ها در ابتدا درجیره دام و طیور تنها برای کاهش هزینه ها و افزایش فیبر بیشتر به خوراک دام و طیور افزوده شد، ولی در ادامه آنالیز این تفاله ها نشان از تنوع مواد مغذی در تفاله ها و مزایای آن برای  سلامتی دام و طیور بود.

تامین تفاله ها و از آن جمله تفاله انگور که یکی از اجزای مفید خوراک دام و طیور است از طریق این بازرگانی انجام می شود و برای کاهش هزینه های تامین جیره و کاهش وابستگی به خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت و سویا و دامداری ها و مرغداری ها بسیار حیاتی می باشد. چرا که می بایست جیره دام و طیور به صورت منظم تامین گرد و هر گونه تاخیری در این موضوع سلامت دام را به خطر می اندازد.

تفاله انگور به دلیل ویژگی های خوبی که دارد می تواند تامین کننده جیره باشد. در این جا به چند ویژگی مثبت تفاله انگور اشاره می کینم:

  1. محتوای انرژی قابل هضم مشابه کاه غنی سازی شده
  2. میزان الیاف بالا
  3. آنتی اکسیدان بالا
  4. بهبود رنگ گوشت طیور و افزایش بازارپسندی
  5. کاهش هزینه های تامین خوراک دام

خرید تفاله انگور ارزان امسال

تفاله انگور با توجه به ویژگی های خوبی که ذکر شد، در صورتی که به صورت تازه به دامداری ها برسد می تواند خصوصیات مثبت خود را بروز دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش انواع تفاله و سایر جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول به دست آورید.