خرید تفاله انگور باکیفیت

خرید تفاله انگور باکیفیت از روش های مطمئن برای کاهش قیمت تمام شده جیره دام و طیور می باشد. آیا ویژگی های خوب این تفاله را می دانید؟

فروش تفاله انگور

خرید تفاله انگور باکیفیت از روش های مطمئن برای کاهش قیمت تمام شده جیره دام و طیور می باشد. آیا ویژگی های خوب این تفاله را می دانید؟

ارزان ترین خوراک دام و طیور

تامین خوراک دام و طیور از جیره های ارزان می تواند شما را برای خرید کمتر جیره های دانه ای و افزایش کیفیت جیره کمک نماید.

ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی و سالم می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت به خوبی موثر باشد. از این رو جایگزینی انواع تفاله ها نظیر تفاله انگور می تواند این انتظارات را محقق کند.

تفاله انگور ضایعات کارخانه های فراوری انگور می باشند و خواص غذایی آن به نسبت قیمتی که دارد برای جیره بسیار مطلوب می باشد.

این محصول با توجه به مواد مغذی که دارد می توانند جایگزین جو، ذرت و یا سویا شده و نیاز جیره را به ازای میزان تعیین شده توسط کارشناس این حوزه، به نهاده های دامی کم می کند.

به این ترتیب می توان شاهد کاهش هزینه های تامین خوراک در دامداری های صنعتی بود.

با توجه به این که تفاله انگور در داخل تولید می شود هزینه های حمل و نقل کمتری بابت آن پرداخته می شود، همچنین به صورت فوری و زودبار قابل دسترسی است.

خرید تفاله انگور باکیفیت خوراک دام و طیور

برای اطلاع از قیمت تفاله انگور و موجودی انواع جیره های ارزان همه روزه می توانید به کانال تلگرامی بازرگانی کهن مراجعه نموده و پس از مشاهده نام محصول در لیست موجودی روزانه برای اطلاع از قیمت و ثبت سفارش با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.