خرید تفاله انگور درجه یک

خرید تفاله انگور درجه یک از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. آیا این تفاله با توجه به قیمت ارزان، کیفیت قابل قبولی برای سلامت دام دارد؟

تفاله انگور

خرید تفاله انگور درجه یک از بهترین راه ها برای کاهش هزینه های تامین جیره می باشد. آیا این تفاله با توجه به قیمت ارزان، کیفیت قابل قبولی برای سلامت دام دارد؟

تامین جیره ارزان با تفاله انگور

تامین خوراک ارزان، تازه و با کیفیت اولویت اصلی در تامین جیره می باشد.

کارشناسان مربوطه تحقیقات گسترده ای برای تامین جیره با ویژگی های ذکر شده کرده اند که تفاله ها به عنوان بهترین گزینه برای تحقق خواسته های مد نظر دامداران معرفی شده اند.

آنالیز مشابه خوراک های دانه ای و قیمت پایین دو عامل انتخاب تفاله ها برای افزودن به جیره می باشند.

تفاله انگور در ردیف تفاله های با ارزش برای جیره دام و طیور می باشند و شامل خشک شده چوب، برگ و هسته هستند.

به این دلیل می تواند بخشی جایگزین خوراک های تامین کننده انرژی گردد. با این وجود می تواند بخشی از نیاز خوراک دام را به مواد معدنی و مغذی تامین کند و به سبب خوش خوراکی مطلوبی که دارد موجب بیشتر شدن حجم خوراک و افزایش سریع تر وزن دام می گردد.

در مورد خواص آن می توان به این موارد اشاره کرد:

1-  انرژی قابل هضم

2- آنتی اکسیدان بالا

3- بهبود رنگ گوشت طیور

4- الیاف بالا

5- کاهش هزینه های تامین خوراک

این تفاله از محصولات جانبی تولید مواد غذایی هستند که دیگر استفاده انسانی ندارد ولی تاییده های لازم را برای استفاده در خوراک دام از مراجع ذی صلاح دریافت کرده اند.

این محصول باعث افزایش کیفیت و بهبود طعم لبنیات و گوشت دام شده و نیز سلامت دام و طیور را تامین می کند.

مرکزخرید تفاله انگور درجه یک

بازرگانی کهن تجارت نیکنام با فروش و عرضه ویژه تفاله انگور و سایر جیره های ارزان به یکی از قطب های تامین مطمئن خوراک دام و طیور در کشور تبدیل شده است. برای اطلاع از روش های خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.