خرید تفاله انگور مرغوب خوراک دام

خرید تفاله انگور مرغوب خوراک دام از طریق بازرگانی کهن انجام می شود. آیا با ویژگی های این تفاله و ارزش تغذیه ای آن آشنایی دارید؟

تفاله انگور

خرید تفاله انگور مرغوب خوراک دام از طریق بازرگانی کهن انجام می شود. آیا با ویژگی های این تفاله و ارزش تغذیه ای آن آشنایی دارید؟

تفاله انگور درجه یک در جیره

استفاده از محصولات مشترک در خوراک دام و انسان از عوامل بروز فقر تغذیه ای در جهان است. جایگزین نمودن این خوراک ها با جیره های ارزان از جمله اقدامات در جهت رفع این مشکل است.

کمبود زمین های زراعی سبب شده تا هدف اصلی کشت محصولاتی چون گندم و جو اولویت با تهیه غذای انسان باشد. کمبود این محصولات برای خوراک دام سبب شده تا قیمت آن ها رو به افزایش رود.

بسیاری از محصولات جایگزین نظیر تفاله انگور، چغندر، آلبالو و … می توانند به خوبی در جیره قرار گیرند.

فروش تفاله انگور خوراک دام سبب شده تا دامدارای و مرغداری ها بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

تفاله انگور از افزودنی های مناسب به جیره می باشد و شامل خشک شده چوب، برگ و هسته می باشد و نمی تواند صد در صد جایگزین خوراک های تامین کننده انرژی گردد. تنها می تواند بخشی از نیاز خوراک دام را به مواد معدنی و مغذی تامین کند و به سبب خوش خوراکی موجب بیشتر شدن حجم خوراک و افزایش سریع تر وزن دام می گردد.

خرید انواع تفاله انگور درجه یک امسال

برای اطلاع از قیمت روز این محصول و سایر جیره های ارزان و شرایط تحویل آن به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید