خرید تفاله خرما ارزان امسال

خرید تفاله خرما ارزان امسال از طریق بازرگانی کهن صورت می گیرد. آیا کارشناسان استفاده از این تفاله را به سود دام و طیور می دانند؟

تفاله خرما

خرید تفاله خرما ارزان امسال از طریق بازرگانی کهن صورت می گیرد. آیا کارشناسان استفاده از این تفاله را به سود دام و طیور می دانند؟

جیره خوش خوراک با تفاله ها

کمبود خوراک کافی برای دام و طیور و نیاز به تولید بیشتر گوشت و لبنیات در جهان سبب شده تا نگاه تولید کنندگان و مصرف کنندگان خوراک دام و طیور به سوی محصولاتی جلب شود که قابل استفاده در خوراک انسان نیستند.

یکی انواع ضایعات پرکاربرد برای پرکردن جیره تفاله های گیاهی هستند و از بین تفاله های مفید و پر طرفدار تفاله خرما جایگاه مناسبی را دارا می باشد. به دلیل این که در کشور ما نخلستان های وسیعی وجود دارد و کارخانه های بزرگی برای فراوری خرما تاسیس شده نگرانی بابت تامین تفاله خرما وجود ندارد.

در این جا به تعدادی از خواص این تفاله می پردازیم. از جمله ویژگی های مثبت تفاله خرما می توان به دارا بودن میزان بالای انرژی و پروتئین آن اشاره کرد که ضمن کاهش هزینه تمام شده جیره به غنی شده آن نیز کمک می کند. همچنین به دلیل خوش خوراکی باعث بیشتر شدن حجم خوراک و وزن گیری بهتر دام و افزایش قابل توجه راندمان دامداری ها می گردد.

تفاله خرما دارای ویژگی های قابل قبولی برای افزودن به جیره می باشد که از جمله آن ها می توان به تامین انرژی بالا، پروتئین حدود 9 درصد و فیبر خام حدود 20 درصد اشاره نمود.

خرید تفاله خرما ارزان امسال

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع ضایعات محصولات کشاورزی و جیره ارزان را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. انواع تفاله خرما، آلبالو، مرکبات، گوجه و … به صورت نمدار و خشک قابل عرضه هستند.

برای کسب اطلاعات کافی و خرید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.