خرید تفاله خرما مرغوب

خرید تفاله خرما مرغوب کمکی به تامین جیره ارزان برای دام می کند؟ کدام ویژگی این تفاله موجب شده دامداران به استفاده از آن در جیره تشویق شوند؟

تفاله خرما

خرید تفاله خرما مرغوب کمکی به تامین جیره ارزان برای دام می کند؟ کدام ویژگی این تفاله موجب شده دامداران به استفاده از آن در جیره تشویق شوند؟

اثرات مثبت تفاله خرما

فروش تفاله خرما به عنوان خوراک دام یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

کمبود زمین های زراعی برای تولید محصولات کشاورزی سبب شده تا هدف اصلی کشت محصولاتی چون گندم و جو، تامین غذای مورد نیاز جمعیت انسانی باشد.

کمبود این محصولات برای خوراک دام نه تنها سبب شده تا قیمت آن ها رو به افزایش رود بلکه محدودیت تامین آن ها سبب نگرانی دامداران و مرغداران شده است.

بالا بردن ارزش غذایی جیره دام و طیور یکی از مهم ترین اولویت های دامداران و جیره نویسان می باشد، این موضوع تاثیر مستقیم بر کیفیت شیر و گوشت دام و طیور و سلامتی دام خواهد داشت.

محققان در خصوص استفاده از ضایعات گیاهی برای تامین خوراک دام تحقیقاتی به عمل آوردند که بسیاری از تفاله ها تاییدیه لازم را دریافت کرده اند.

از این رو فروش تفاله خرما خوراک دام سبب شده تا دامدارای و مرغداری ها بتوانند بخشی از جیره را با این محصول جایگزین نمایند.

بهترین مرکز خرید تفاله خرما مرغوب

مهمترین دلیل ترغیب دامداران به خرید تفاله ها، تازگی این محصول و زودباری آن است .برای اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها مانند تفاله گوجه، چغندر قند، مرکبات، انگور و دیگر جیره های ارزان می توانید با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.