خرید تفاله درجه یک زودبار

خرید تفاله درجه یک زودبار برای تامین جیره ارزان مفید است. چرا تفاله ها از سوی کارشناسان تایید شده اند؟ تا کنون تفاله به جیره افزوده اید؟

تفاله

خرید تفاله درجه یک زودبار برای تامین جیره ارزان مفید است. چرا تفاله ها از سوی کارشناسان تایید شده اند؟ تا کنون تفاله به جیره افزوده اید؟

تفاله ها چگونه تولید می شوند؟

تفاله خوراک دام و طیور به طیفی از تفاله های محصولات کشاورزی اطلاق می شود که در کنار جیره های دانه ای مانند گندم و جو به خوراک دام و طیور افزوده می شوند.

این تفاله ها ضایعات صنایع غذایی نظیر کارخانه رب سازی، شیره گیری، لواشک سازی، کنسرو سازی، آب میوه گیری و … می باشند.

پس از تولید محصول هدف از میوه ها و صیفی جات، تفاله باقی مانده که دارای ارزش غذایی می باشند با قیمت پایین تری در اختیار صنعت دام و طیور قرار می دهد.

تحقیقات آزمایشگاهی و تجربه های ناشی از افزودن تفاله ها به جیره همگی ادعای مفید بودن تفاله ها برای خوراک دام و طیور را به اثبات می رسانند.

علاوه بر این که مصرف این ضایعات در خوراک دام و طیور می تواند بسیاری از هزینه ها را کاهش دهد، به لحاظ زیست محیطی و حفظ محیط زیست نیز این جایکزینی مناسب می باشد.

  • ارتقا دادن کیفیت گوشت و شیر
  • افزایش فیبر جیره
  • بالا بردن خوش خوراکی و کیفیت جیره
  • پایین آوردن قیمت تمام شده جیره
  • کمک به حفظ محیط زیست
  • افزایش مواد معدنی جیره

خرید تفاله درجه یک زودبار خوراک دام و طیور

تفاله ها، از اقلام مفید جیره ارزان و محصولی مفید از گروه تولیدی و بازرگانی کهن است که جهت مصرف در جیره دام و طیور فراوری شده و به صورت فله و کیسه شده قابل ارسال به نقاط مختلف کشور است.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان فروش بازرگانی کهن نیکنام تماس بگیرید.