فروش انواع تفاله آلبالو خوراک دام

فروش انواع تفاله آلبالو خوراک دام می تواند به تامین جیره ارزان برای دامداری های صنعتی کمک کند. آیا تفاله ها می توانند برای سلامت دام نیز مفید باشند؟

تفاله آلبالو

فروش انواع تفاله آلبالو خوراک دام می تواند به تامین جیره ارزان برای دامداری های صنعتی کمک کند. آیا تفاله ها می توانند برای سلامت دام نیز مفید باشند؟

کیفیت تفاله ها در جیره

هزینه بالای واردات خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت از مهم ترین چالش های دامداری های صنعتی برای تامین جیره با قیمت مناسب می باشد.

این موضوع موجب بالا رفتن قیمت تمام شده محصولات دامی نظیر شیر و گوشت می شود. روی آوردن به جیره های ارزان مانند انواع تفاله ها که محصولات جانبی کارخانجات تولید آب میوه و کتستانتره و تولید لواشک و مربا و … می باشند.

تفاله ها می توانند ضمن کاهش هزینه های محصولات وارداتی، کیفیت غذایی جیره را نیز ارتقا بخشیده و میزان فیبر و مواد معدنی دریافتی دام را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهند.

پس از تولید محصول هدف از میوه ها و برخی محصولات کشاورزی، تفاله باقی مانده که دارای ارزش غذایی می باشند با قیمت پایین تری در اختیار صنعت دام و طیور قرار می گیرد.  این تفاله دیگر مصرف انسانی ندارد ولی به دلیل ارزش غذایی قابل قبول و فیبر بالا می تواند به جیره غذایی دام اضافه شود.

تفاله ها به سبب زودبار بودن به صورت تازه به دامداری های صنعتی می رسند که این ویژگی برای حفظ کیفیت خوراک دام بسیار مهم می باشد.

فروش انواع تفاله آلبالو درجه یک خوراک دام

اطلاع رسانی از نظر قیمت تفاله های بسته بندی و روش های ارسال از طریق کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام  انجام می گیرد و همچنین می توان برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمود.