فروش انواع تفاله خرما ارزان

فروش انواع تفاله خرما ارزان در چه بازه زمانی انجام می شود؟ بر چه اساسی این تفاله می تواند درجیره دام و طیور قرار بگیرد؟ این تفاله چه ویژگی های مثبتی دارد؟

تفاله خرما

فروش انواع تفاله خرما ارزان در چه بازه زمانی انجام می شود؟ بر چه اساسی این تفاله می تواند درجیره دام و طیور قرار بگیرد؟ این تفاله چه ویژگی های مثبتی دارد؟

فروش ویژه تفاله خرما

فروش انواع تفاله خرما ارزان خوراک دام امسال آغاز شد. دانستن نام، مزایا و مواد مغذی انواع جیره های ارزان از جمله تفاله ها بهره وری را چندین برابر خواهد کرد.

تفاله ها به سبب تولید داخل کشور و ضایعاتی بودن از قیمت ارزان تری نسبت به خوراک های دانه ای وارداتی بر خودار است.

بالاترین هزینه در دامداری ها که حدود هشتاد درصد هزینه های جاری دامداری های صنعتی را شامل می شود، مختص تامین خوراک دام می باشد.

برای کاهش این هزینه ها نیاز به جایگزین کردن خوراک های داخلی با قیمت پایین تر احساس می شود. بنا بر توصیه دامداران با تجربه یکی از بهترین جایگزین ها برای بخشی از جیره های پایه می تواند انواع تفاله ها و به ویژه تفاله خرما باشد.

تحقیقات آزمایشگاهی و تجربه های ناشی از افزودن انواع تفاله خرما به جیره همگی ادعای مفید بودن آن ها برای خوراک دام و طیور را به اثبات می رساند.

مواد قندی موجود در تفاله خرما سبب شده تا قابل استفاده در کنار یونجه، جو، ذرت و غیره باشد.

این محصول را می توان در جیره مرغ، گاو و گوسفند بدون هیچ گونه عامل ضد تغذیه ای بکار برد.

ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی این تفاله می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

فروش انواع تفاله خرما ارزان خوراک دام و طیور

بخش فروش بازرگانی کهن همه روزه پاسخگوی شما عزیزان برای اطلاع رسانی قیمت و ثبت سفارش می باشد.