فروش انواع تفاله چغندر زودبار خوراک دام

فروش انواع تفاله چغندر زودبار خوراک دام می تواتند در تامین ارزان جیره به دامداری ها کمک کند. آیا تا کنون این تفاله ها را به جیره  افزوده اید؟

تفاله چغندر

فروش انواع تفاله چغندر زودبار خوراک دام می تواتند در تامین ارزان جیره به دامداری ها کمک کند. آیا تا کنون این تفاله ها را به جیره افزوده اید؟

مزایای ترکیب تفاله ها با دانه های پایه

تفاله چغندر قند به عنوان یکی از تفاله های پرکاربرد، یکی از محصولات جانبی تولید قند می باشد. در کارخانه مزبور طی فرایند خاصی قند و آب اضافی چغندر گرفته شده و در نهایت تفاله مزبور باقی می ماند. این تفاله در دستگاه های ویژه ای، خشک شده و پس از آن، به شکل های پرک، مفتولی و یا قالبی آماده تحویل به دامداران می باشد که البته گاهی در تولید آن از ملاس نیز استفاده می شود.

آزمایش های مربوطه نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بالاتری در قیاس با جیره های دانه ای دارد.

فروش تفاله چغندر سبب شده است تا بتوان مشکل تامین خوراک های دانه ای پایه و قیمت بالای آن ها را تا حدودی در جیره غذایی دام جبران نمود. این تفاله از آن جهت که دارای مواد مغذی پر اهمیت می باشد می تواند در بهبود کیفیت جیره دام تاثیر مثبت بگذارد. این موضوع با توجه به قیمت مناسب سبب شده تا خرید این محصول مورد استقبال دامپروری های صنعتی واقع گردد.

فروش انواع تفاله چغندر زودبار خوراک دام

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه و انواع جیره های ارزان با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول به دست آورید.