فروش انواع تفاله چغندر مرغوب

فروش انواع تفاله چغندر مرغوب امسال نیز با قیمت مناسب انجام می شود؟ این بازرگانی  اقدام به عرضه انواع تفاله ها جهت ارسال به سراسر کشور می نماید؟

فروش انواع تفاله چغندر مرغوب امسال نیز با قیمت مناسب انجام می شود؟ این بازرگانی  اقدام به عرضه انواع تفاله ها جهت ارسال به سراسر کشور می نماید؟

مزایای تفاله چغندر قند در خوراک دام

تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام یکی از مسائل عمده ای می باشد که برای ادامه حیات دامداری های صنعتی بسار مهم است.

قیمت بالای خوراک های پایه نظیر جو و گندم و ذرت که اغلب وارداتی هستند، موجب شده تا دامداران برای تامین مداوم جیره با مشکلات عدیده ای مواجه شوند. با توجه به این مسائل انواع جیره های ارزان مانند تفاله های گیاهی به عنوان جایگزین های مناسب برای بخشی از خوراک های دانه ای توانسته مورد توجه دامداران با تجربه و کارشناسان این حوزه قرار بگیرد.

این تفاله چرا می تواند بخشی از جیره را تامین کند؟

  • تفاله چغندر قند یکی از محصولات جانبی کارخانه تولید قند می باشد که به دلیل خوش خوراکی برای دام، موجب افزایش شیر و همچنین وزن گیری سریع تر دام می شود.
  • منبع خوب کلسیم بوده و در صورت به کارگیری از تفاله چغندر قند به همراه خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم می تواند باعث افزایش ارزش غذایی خوراک دام  و کاهش نفخ دام شود .
  • قیمت تفاله چغندر قند مناسب می باشد. این تفاله در کارخانجات داخل کشور تولید می شود و به این دلیل به قیمت ارز وابسته نیست.
  • استفاده از تفاله چغندر قند در جیره به همراه خوراک های دانه ای پایه مانند گندم و جو و ذرت و سویا منجر به افزایش تولید شیر و ایجاد منبع کامل تری از پروتئین قابل جذب خواهد شد.
  • مواد قندی موجود در تفاله چغندر قند سبب می شود تا این محصول قابل استفاده در کنار یونجه، جو، ذرت و غیره باشد.

فروش انواع تفاله چغندر مرغوب امسال

فروش فوری تفاله چغندر قند مرغوب از طریق بازرگانی کهن تجارت نیکنام صورت می گیرد. خرید این تفاله می تواند به اقتصاد دامداری ها کمک کرده و هزینه های صرف شده برای تامین به موقع خوراک را کاهش دهد.

از مهم ترین دلایلی که می تواند دامداران را به خرید تفاله ها ترغیب کند تازگی این محصول و زودباری آن است .به منظور اطلاع از نحوه تحویل و قیمت انواع تفاله ها مانند تفاله گوجه، چغندر قند، خرما، سیب، مرکبات، انگور و .. با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.