فروش تفاله آلبالو خوراک دام و طیور

فروش تفاله آلبالو خوراک دام و طیور امسال نیز توسط این بازرگانی انجام می شود. چرا این تفاله به یکی از اعضای جیره تبدیل شده است؟

تفاله آلبالو

فروش تفاله آلبالو خوراک دام و طیور امسال نیز توسط این بازرگانی انجام می شود. چرا این تفاله به یکی از اعضای جیره تبدیل شده است؟

مزایای تفاله تازه برای جیره

بدیهی است ارتقای کیفیت جیره با مواد مغذی می تواند در سلامت دام و نیز بهبود ارزش غذایی محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت تاثیر قابل توجهی داشته باشد. از این رو جایگزینی تفاله های گیاهی نظیر تفاله آلبالو می تواند این مهم را تا حد زیادی تحقق بخشد.

ایده ترکیب ضایعات کشاورزی در جیره غذایی دام و طیور به منظور یافتن راهی برای کاهش هزینه های تولید در واحد های پرورش دام و طیور شروع شد. اختصاص بخش اعظم هزینه ها به تامین خوراک، در دامداری ها و مرغداری،کارشناسان این حوزه را بر آن داشت تا خوراک های جایگزین برای دانه های وارداتی بیابند.

تفاله آلبالو در کارخانه تولید کنسانتره و آب میوه است با رطوبت بالا به دست می آید که پس از خشک شدن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

 تفاله آلبالو به سبب خشک بودن یک محصول عاری از میکروب است.

فروش تفاله آلبالو خوراک دام و طیور زودبار امسال

بازرگانی کهن در راستای ارائه محصولات ارزان قیمت و کمک به اقتصاد مراکز پرورش دام و طیور انواع ضایعات محصولات کشاورزی و نیز جیره های ارزان را در نقاط مختلف کشور توزیع می نماید. انواع تفاله خرما، آلبالو، مرکبات، گوجه و … در بازرگانی کهن به صورت نمدار و خشک قابل عرضه هستند که می توانید با این بازرگانی تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.