فروش تفاله آلبالو مرغوب امسال

فروش تفاله آلبالو مرغوب امسال با هدف افزایش راندمان دامداری ها انجام می شود. آیا خوش خوراکی این تفاله نیز می تواند عاملی برای خرید تفاله باشد؟

تفاله آلبالو

فروش تفاله آلبالو مرغوب امسال با هدف افزایش راندمان دامداری ها انجام می شود. آیا خوش خوراکی این تفاله نیز می تواند عاملی برای خرید تفاله باشد؟

دلیل ارزانی تفاله ها

محصولات ضایعاتی با عنوان تفاله ها که در جیره دام و طیور استفاده می شود، در چند سال گذشته ارزش چندانی نداشتند ولی به دلیل ویژگی های بارزی که دارند مورد بازنگری قرار گرفته اند. این تفاله ها حاوی مواد غذایی ارزشمندی هستند که می تواند به سلامت دام و مغذی کردن جیره کمک شایانی کنند.

تجربه ثابت کرده که تفاله ها به دلیل ریز مغذی های مورد نیاز برای رشد و سلامت دام می توانند جایگزین مناسبی برای خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت وسویا می باشد و این محصول را می توان به تدریج به جیره های غذایی دام و طیور اضافه کرده و جیره را غنی نمود

تفاله آلبالو نیز یکی از تفاله های پرطرفدار در جیره می باشد که دارای مقدایر بسیاری مواد مغذی است و خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، که این مسئله آن را به خوراکی با ارزش برای دام تبدیل نموده است.

این تفاله یکی از محصولات جانبی کارخانه فراوری آلبالو می باشد که حاصل فرایند تولید کنسانتره و آب میوه از آلبالو است. این محصول با رطوبت بالا بدست می آید و پس از خشک نمودن به یک محصول سالم و مقرون به صرفه در جیره دام تبدیل می شود.

بسته به شرایطی که تولید صورت می گیرد، تفاله آلبالو ممکن است با هسته یا بدون هسته باشد. اگر این تفاله با هسته خشک شود یک مرحله آسیاب نمودن نیز به فرایند تولید اضافه می گردد. تفاله آلبالو به علت خشک بودن یک محصول عاری از میکروب و سالم می باشد.

فروش تفاله آلبالو مرغوب امسال

این محصولات معمولا در استان های آذربایجان شرقی و غربی، مازندران، تهران، فارس و … تولید می گردند. با توجه به فصلی بودن این محصولات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تفاله و سایر محصولات ارزان جیره و سفارش با همکاران ما در شرکت کهن تجارت نیکنام (بازرگانی کهن) در ارتباط باشید.