فروش تفاله انگور مرغوب خوراک دام

فروش تفاله انگور مرغوب خوراک دام می تواند برای کاهش نرخ تمام شده جیره دام مفید باشد؟ منظور از خوراک های تکمیلی در جیره دام و طیور چیست؟

پورد گوشت دامی و طیوری

فروش تفاله انگور مرغوب خوراک دام می تواند برای کاهش نرخ تمام شده جیره دام مفید باشد؟ منظور از خوراک های تکمیلی در جیره دام و طیور چیست؟

خوراک های تکمیلی  در جیره دام و طیور

نیاز به افزودن جیره های ارزان به خوراک دام به دلیل بالا بودن نرخ تهیه دانه های وارداتی مانند گندم و جو و ذرت می باشد.

زیرا تامین آن برای دامداری های صنعتی به دلیل مشکلات واردات، به چالشی جدی تبدیل شده است. از این رو گزینه های متنوعی در نظر گرفته شد و تفاله ها به عنوان خوراک تکمیلی برای افزودن به جیره به انتخاب شد.

تفاله های گیاهی مانند تفاله انگور از محصولاتی است که می تواند طبق نظر جیره نویس به جای بخشی از نهاده ها به جیره افزوده شود.

تفاله انگور قیمت پایین تری به نسبت محصول اصلی داشته اما می تواند مواد مورد نیاز جیره را تامین نماید.

قیمت تفاله انگور در مقایسه با قیمت ذرت و جو حدودا نصف قیمت این نهاده هاست. موضوع قیمت می تواند یکی از منطقی ترین پاسخ ها برای علت افزودن تفاله انگور به جیره باشد.

داشتن آگاهی و دانش کامل نسبت به یک محصول کمک می کند که با اطمینان محصولی را انتخاب و به جیره اضافه نمایید.

تفاله انگور نیز یکی از فرصت های خوب برای جایگزینی محصولات پایه زراعی در خوراک دام می باشد.

قیمت این تفاله به دلیل ضایعاتی بودن به نسبت سایر اقلام خوراک دام پایین تر بوده و می تواند در کاهش هزینه ها نیز به کمک دامداری ها بیاید.

قیمت روز تفاله انگور مرغوب امسال

برای خرید تفاله ها نظیر تفاله خرما، انگور، چغندر، سیب و انواع جیره های ارزان می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.