فروش تفاله مرغوب امسال

فروش تفاله مرغوب امسال می تواند به دامداری های صنعتی در تامین ارزان جیره کمک کند. چرا ترکیب این تفاله ها و جیره پایه توصیه شده است؟

تفاله

فروش تفاله مرغوب امسال می تواند به دامداری های صنعتی در تامین ارزان جیره کمک کند. چرا ترکیب این تفاله ها و جیره پایه توصیه شده است؟

بهبود کیفیت جیره به کمک تفاله ها

رابطه مستقیم کیفیت جیره و سلامت دام و همچنین طعم و ارزش تغذی ای شیر و گوشت موجب شده تا برای افزودن مواد مغذی و متنوع به جیره برنامه ریزی گردد.

ترکیب خوراک های دانه ای پایه با منابع ارزان قیمت مانند تفاله های گیاهی که حاصل پسماندهای صنعتی و کشاورزی می باشند از جمله اقدامات موثر در جهت بهبود کیفیت جیره است.

مصرف این ضایعات در خوراک دام و طیور می تواند بسیاری از هزینه ها را کاهش داده و به لحاظ زیست محیطی نیز مفید باشد.

 نقش عمده خوراک های دانه ای نظیر گندم و جو و ذرت تامین انرژی جیره است. ولی در تامین آن ها موانعی وجود دارد  می توان به هزینه بالای خرید آن ها اشاره کرد. زیرا عموما وارداتی بوده و بسیار از اوقات تامین فوری و زودبار آن ها امکان پذیر نمی باشد.

فروش تفاله سیب باکیفیت امسال خوراک دام

تفاله ها و سایر جیره های ارزان محصولاتی هستند که به سبب قیمت پایین و خوش خوراکی با استقبال دامداران مواجه شده اند.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت تفاله های بسته بندی و انواع جیره های ارزان با کارشناسان بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید و همچنین برای خرید از طریق شماره های موجود در سایت اقدام به ثبت سفارش نمایید.