فروش خرده ذرت برزیل امروز آغاز شد.

فروش خرده ذرت برزیل امروز آغاز شد. چرا این محصول را می توان جایگزین ذرت در جیره دام و طیور  دانست؟ تفاوت خرده ذرت با ذرت در چیست؟

فروش خرده ذرت برزیل امروز آغاز شد. چرا این محصول را می توان جایگزین ذرت در جیره دام و طیور  دانست؟ تفاوت خرده ذرت با ذرت در چیست؟

ویژگی ها و مزایای خرید خرده ذرت

خرید خرده ذرت به عنوان یکی از محصولات فرعی ذرت برزیل می تواند یکی از مواردی باشد که به عنوان خوراک جایگزین ذرت انتخاب شده و به جیره افزوده می شوند.

از عمده ترین مزایای خرید خرده ذرت برای خوراک دام و طیور می توان به جایگزینی نهاده ها و رفع دغدغه کمبود و همچنین قیمت پایین تر و کاهش هزینه ها اشاره کرد.

تامین کننده انرژی جیره ، ذرت به صورت کلی دارای انرژی بالایی است و هدف مهم از افزودن این محصول به جیره تامین انرژ ی می باشد.

  • از مهم ترین ویژگی های خرده ذرت، جایگزین کردن با ذرت می باشد که می تواند به تامین ارزان تر این منبع مهم انرژی در جیره نیز کمک کند. دسترسی و تامین خرده ذرت از ذرت های وارداتی سهل تر بوده و همین موضوع سبب گردیده تا این محصول بتواند به خوبی در کاهش محدودیت های موجود برای تامین ذرت موثر باشد.
  •  هزینه خرید خرده ذرت به نسبت ذرت ارزان تر می باشد. این خرده ذرت های تنها در شکل ظاهری با ذرت متفاوت هستند و به این سبب جایگزینی این محصول با ذرت می تواند در حد قابل توجهی هزینه ها را کاهش دهد.

فروش خرده ذرت برزیل امروز ویژه استفاده در خوراک دام و طیور

مزایای خرید خرده ذرت برای خوراک دام و طیور را می توان در تامین ارزان تر این نهاده مهم دانست.

جایگزینی نهاده ها و رفع دغدغه کمبود یا قیمت پایین تر و کاهش هزینه ها از مزایایی است که با این خرید نصیب دامداران می شود.

خرده  ذرت که دقیقا تمامی محسنات و مواد مغذی ذرت را دارا می باشد و تفاوت در آن ظاهر و  ذرت های شکسته می باشد.

برای خرید این محصول و سایر محصولات قابل جایگزین برای جو، ذرت و سویا می توانید با بخش فروش بازرگانی کهن در تماس باشید.