فروش زودبار تفاله چغندر امسال

فروش زودبار تفاله چغندر امسال می تواند راهی برای کاهش هزینه های تامین جیره باشد. آیا ارزش غذایی تفاله ها در جیره قابل قبول است؟

تفاله چغندر

فروش زودبار تفاله چغندر امسال می تواند راهی برای کاهش هزینه های تامین جیره باشد. آیا ارزش غذایی تفاله ها در جیره قابل قبول است؟

مرغوبیت تفاله هابرای افزودن به جیره

افزودن تفاله ها به عنوان جایگزین مناسبی برای خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت وسویا می باشد و این محصول را می توان به تدریج در جیره های غذایی دام و طیور استفاده نمود.

با توجه به تاثیر مستقیم کیفیت جیره بر سلامت دام و محصولات دامی، یکی از دغدغه های اصلی دامداران تامین غذای ارزان و با ارزش غذایی قابل قبول برای دام می باشد. از سوی دیگر قیمت بالای خوراک های دانه ای نظیر جو و گندم و ذرت که عموما وارداتی هستند، باعث تشدید مشکلات اقتصادی دامداری ها شده است.

از این رو توجه کارشناسان این حوزه به انواع تفاله ها به عنوان یکی از جیره های ارزان، و به عنوان جایگزین های مناسب برای خوراک های دانه ای جلب شده است. این تفاله ها محصول جانبی کارخانه های صنایع غذایی نظیر تولید آب میوه و لواشک و … می باشد. به دلیل این که این کارخانجات در داخل کشور وجود دارند، می توان این تفاله را به قیمت مناسب و به صورت زودبار سفارش داد.

آزمایش هایی که در این رابطه انجام شده نشان داده که استفاده از جیره های دانه ای به همراه تفاله چغندر قند ارزش غذایی بیشتری در مقایسه با جیره های دانه ای دارد.

این تفاله دارای ارزش غذایی خوبی برای خوراک دام می باشد، همچنین فیبر بالای آن می تواند برای بهبود عملکرد دستگاه گوارش دام مفید باشد.

فروش زودبار تفاله چغندر امسال

برای خرید و کسب اطلاعات کافی در مورد انواع جیره های ارزان و به ویژه تفاله های گیاهی با کارشناسات فروش بارزگانی کهن تماس بگیرید.