فروش عمده تفاله آلبالو زودبار امسال

فروش عمده تفاله آلبالو زودبار امسال نیز توسط بازرگانی کهن انجام می شود. زودبار بودن این محصول چه مزیتی برای دامداران به همراه خواهد داشت؟

تفاله آلبالو

فروش عمده تفاله آلبالو زودبار امسال نیز توسط بازرگانی کهن انجام می شود. زودبار بودن این محصول چه مزیتی برای دامداران به همراه خواهد داشت؟

صرفه اقتصادی افزودن انواع تفاله ها به جیره

همان طور که می دانید اکثر خوراک های دانه ای مورد نیاز دامداری های در داخل کشور به صورت واردات تامین می شود و تولیدات گندم و ذرت در داخل کشور به تنهایی ، پاسخگوی نیاز دامداران و پرورش دهندگان طیور نیست. از این رو ترکیب جیره های دانه ای و  خوراک های جانبی مانند انواع تفاله ها می تواند دامداران را از پرداخت هزینه های بالای واردات بی نیاز کرده و موجب پایین آمدن هزینه های تولید شیر و گوشت شود.

شنیدن نام تفاله شاید این حس را در مخاطب ایجاد کند که این مواد ارزش غذایی قابل قبولی نداشته و صرفا بابت سیر کردن دام مورد استفاده قرار می گیرد. اما این موضوع صحیح نبوده و با توجه به آنالیزهای حاصل از موارد آزمایش گاهی نتیجه حاصله بسیار بهتر از یک سیر کردن ساده است.

چرا که هر چه جیره بهتری برای دام تدارک دیده شود، کیفیت محصولات دامی مانند شیر و گوشت نیز ارتقا پیدا می کند. به این سبب دامپروران تلاش می کنند با افزودن خوراک های متنوع به جیره، آن را غنی تر کرده و طعم آن را نیز بهتر کنند.

تفاله ها و به ویژه تفاله آلبالو حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. همچنین مواد معدنی متنوعی در این تفاله ها وجود دارد و از آن جا که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی نیز بر خوردار هستند.

فروش عمده تفاله آلبالو زودبار امسال

برای اطلاع از قیمت روز تفاله آلبالو و سایر جیره های ارزان دام و طیور و شرایط تحویل آن ها به دامداری ها با واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید تا  از کارشناسان مربوطه راهنمایی لازم را دریافت کنید.