فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام

فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام برای کاهش هزینه خرید خوراک های دانه ای از سوی کارشناسان این حوزه پیشنهاد شده است. آیا  این تفاله را به جیره افزوده اید؟

تفاله آلبالو

فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام برای کاهش هزینه خرید خوراک های دانه ای از سوی کارشناسان این حوزه پیشنهاد شده است. آیا این تفاله را به جیره افزوده اید؟

مزایای تغذیه ای تفاله

تامین هزینه خوراک دام به این سبب که قسمت عمده ای از این جیره را خوارک های دانه ای وارداتی نظیر گندم و جو تشکیل می دهد بسیار مشکل است.

مقدار زیادی از این دانه ها به صورت واردات از سایر کشورها تامین می گردد و در حال حاضر نیز با توجه به نرخ متغیر دلار و هزینه های گمرک می تواند اقتصاد دامدارای ها را دچار چالش کند.

تفاله ها که جایگزین بخشی از دانه ها در جیره می باشند، در دسته ضایعات قرار می گیرند و عمدتا قیمت پایینی دارند. با این وجود ارزش غذایی آن ها در حد مطلوب بوده و تا حدی مطلوبی می توانند جایگزین نهاده های دامی شوند.

بنابراین در خصوص فواید تفاله آلبالو می توان به این موارد اشاره نمود:

  1. کاهش هزینه های تامین خوراک
  2. تنوع مواد مغذی جیره و افزایش خوش خوراکی
  3. فیبر بالا و کمک به بهبود گوارش دام
  4. افزایش کیفیت محصولات دامی نظیر شیر و گوشت
  5. جایگزین بخشی از سویا و رنگدانه در خوراک طیور

این ویژگی های مثبت موجب شده تا  دامداران بتوانند هزینه ها را کاهش دهند و در کنار آن ارزش غذایی جیره را ارتقا ببخشند.

فروش فوری تفاله آلبالو خوراک دام

برای اطلاع از روش های فروش تفاله های مرغوب و همکاری با بازرگانی کهن در جهت تامین تفاله مورد نیاز خود و حتی دریافت مشاوره به جهت بالابردن اطلاعات خود در خصوص هر کدام از تفاله ها می توانید با کارشناسان مربوطه در این بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

طی مشاوره شما در می یابید که هر کدام از تفاله ها را می توان جایگزین کدام محصول نمود و برای چه کاربردی در جیره استفاده نمود.