فروش فوری تفاله ارزان خوراک دام

فروش فوری تفاله ارزان خوراک دام می تواند درتامین ارزان جیره دام و طیور موثر باشد؟ آیا ممکن است تفاله ها موجب افت کیفیت جیره شوند؟

تفاله

فروش فوری تفاله ارزان خوراک دام می تواند درتامین ارزان جیره دام و طیور موثر باشد؟ آیا ممکن است تفاله ها موجب افت کیفیت جیره شوند؟

جایگزین های مرغوب و ارزان در جیره

استفاده از محصولاتی نظیر ذرت، سویا و گندم و جو که بین جیره های غذایی انسان و دام مشترک است، یکی از عوامل بروز فقر تغذیه ای در جهان است. این خوراک های دانه ای یه صورت ویژه وظیفه تامین انرژی خوراک دام و طیور را بر عهده دارند. ولی به دلایلی که در این جا ذکر خواهد شد نمی توانند به طور دائم در جیره قرار گیرند.

  • این دانه ها اغلب به صورت وارداتی تامین می شوند.
  • ممکن است به دلیل وارداتی بودن نتوانند به صورت فوری تامین شوند.
  • هزینه تامین آن ها بالا است.
  • چون خوراک مشترک بین انسان و دام می باشند، در اثر استفاده مداوم دام ،موجب فقر غذایی فراورده های دامی خواهد شد.

جایگزین نمودن این خوراک ها با انواع جیره های ارزان قیمت که حاصل فراوری محصولات باغی و کشاورزی می باشند از جمله اقدامات مفید و موثر در جهت رفع این مشکل است.

انواع تفاله ها از محصولات طبیعی و حاصل کارخانه های کنسرو سازی، رب، آب میوه و کمپوت می باشند. مواد معدنی و فیبر این محصولات بالا بوده و می توانند سبب تنوع و بهبود کیفیت جیره شوند.

قیمت این محصولاتاز دانه های وارداتی پایین تر می باشد، به همین دلیل می توان به صرفه جویی اقتصادی بالایی دست پیدا کرد.

و در نهایت نحوه دسترسی به این محصولات به نسبت تامین جو و ذرت راحت تر بوده و دغدغه تامین جیره و خوراک کاهش می یابد.

فروش فوری تفاله ارزان خوراک دام

یکی از ویژگی های خوب تفاله های گیاهی عرضه شده در این بازرگانی زودباری آن ها است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد تفاله ها و آشنایی با روش های خرید و تحویل سایر جیره های ارزان با کارشناسان بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید .