قیمت انواع تفاله گوجه امسال

قیمت انواع تفاله گوجه امسال بر چه اساسی محاسبه می شود؟ خرید تفاله گوجه تا چه میزان می تواند بر کاهش هزینه های تامین خوراک دام تاثیر گذار باشد؟

قیمت انواع تفاله گوجه امسال بر چه اساسی محاسبه می شود؟ خرید تفاله گوجه تا چه میزان می تواند بر کاهش هزینه های تامین خوراک دام تاثیر گذار باشد؟

تفاله گوجه مناسب برای تغذیه دام

محصولاتی نظیر تفاله گوجه به عنوان خوراکی ارزان در جیره دام می تواند قدرت خرید دامداران را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهند.

جیره غذایی دام و طیور در سالهای دور با ضایعات باغی و کشاورزی تامین می شد.

انواع  تفاله ها در جیره می تواند در بهبود رشد دام و راندمان دامداری ها تاثیر گذار بوده و نیاز دامداری ها به بسیاری از مواد معدنی و ویتامین ها که به صورت جزئی در جیره مورد نیاز هستند، را مرتفع نماید.

در گذشته غالب غذای دام را این گونه مواد تشکیل می داد. زیرا به سبب تازه بودن و داشتن تنوع، به سلامت دام و افزایش کیفیت فراورده های دامی نیز کمک می کرد.

در حال حاضر با توجه به وجود کارخانجات متعدد تولید و فراوری محصولات باغی و کشاورزی استفاده از ضایعات این صنایع، می تواند هزینه های جاری دامداران را کاهش دهد و همچنین جیره دام و طیور را غتی تر سازد.

محققان در خصوص استفاده از ضایعات محصولات برای خوراک دام تحقیقاتی به عمل آورده اند که محصولاتی نظیر تفاله گوجه توانستند تاییدیه های لازم را کسب کنند.

این تفاله خواصی نظیر :

  • آنتی اکسیدان بالا
  • بهبود رنگ گوشت طیور
  • کاهش هزینه های تامین خوراک دام و طیور
  • تنوع مواد مغذی جیره
  • افزایش خوش خوراکی
  • در دسترس بودن
  • افزایش فیبر

قیمت انواع تفاله گوجه امسال خوراک دام و طیور

یکی از ویژگی های تفاله ها قیمت مناسب آن برای دامداران می باشد.

انواع محصولات عرضه شده توسط بازرگانی کهن دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب بوده که رضایت و ادامه همکاری مشتریان قدیمی در اکثر شهرهای کشور این موضوع را تایید می کند.

شما نیز برای خرید از این بازرگانی می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.