قیمت تفاله خرما درجه یک تازه

قیمت تفاله خرما درجه یک تازه می تواند خرید آن را برای دامداری های صنعتی و مرغداری ها به صرفه کند؟ این قیمت ها از چه منابعی اعلام می گردند؟

تفاله خرما ارزان

قیمت تفاله خرما درجه یک تازه می تواند خرید آن را برای دامداری های صنعتی و مرغداری ها به صرفه کند؟ این قیمت ها از چه منابعی اعلام می گردند؟

قیمت تفاله های تازه

قیمت تفاله خشک محصولات غذایی و کشاورزی بسیار مقرون به صرفه تر از دانه های وارداتی چون جو، گندم، سویا و … می باشند.

جایگزینی بخشی از آن ها با تفاله ها می تواند تاثیر خوبی در کاهش هزینه های تامین جیره در دامداری و مرغداری ها شود.

همچنین این جایگزینی می تواند به کارخانه های تولید خوراک دام کمک نماید تا ضمن حفظ کیفیت محصول خود هزینه تولید و در نتیجه قیمت محصولات خود را کاهش دهند.

اگر چه کیفیت و آنالیز تفاله های مصرفی به خوراک های دانه ای پایه شبیه است اما نمی توان آن را به طور کامل جایگزین نمود. استفاده از خوراک های پایه برای تامین بخشی از نیاز های اساسی بدن دام الزامی می باشد.

تحقیقات نشان داده که مصرف تفاله خرما به سبب این که هیچ گونه ماده ضد تغذیه ای در جیره دام و طیور ندارد، ضمن صرفه جویی در مقادیر جو و گندم، در حفظ محیط زیست نیز بسیار موثر است.

قیمت تفاله خرما درجه یک تازه امسال

مرکز فروش تفاله خرما بازرگانی کهن تجارت نیکنام می باشد.  می توان با خرید تفاله خرما و افزودن آن به جیره دام ارزش غذایی آن را بهبود بخشید و جیره غنی تری را مهیا کرد.

روزانه محصولات موجود در بازرگانی کهن در کانال تلگرامی این بازرگانی اطلاع رسانی می گردد، برای اطلاع از قیمت تفاله ها و سایر جیره های ارزان نیز می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش ارتباط برقرار نمایید.