قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام

قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام امسال چقدراست؟ آیا کیفیت محصول موجود مورد تایید کارشناسان برای تامین جیره دام و طیور می باشد؟

تفاله خرما

قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام امسال چقدراست؟ آیا کیفیت محصول موجود مورد تایید کارشناسان برای تامین جیره دام و طیور می باشد؟

 تفاله خرما برای خوراک دام و طیور

به طوری کلی خوراک دام ارزان به معنی محصولات بی کیفیت نیست، بلکه ضایعاتی است که از تولیدات ثانویه محصولات باغی و کشاورزی به دست می آید. این تفاله ها از آن جهت که مصرف انسانی ندارند به قیمت پایین تری در اختیار دام قرار می گیرند.

انواع جیره های ارزان مانند تفاله های گیاهی، یک جیره مهم برای دامداری ها و مرغداری ها محسوب می شود.

تامین هزینه های جاری جیره استراتژی های مهم تمام مجتمع های اقتصادی دامپروری می باشد.

به سبب اشتراکی بودن خوراک های دانه ای مانند گندم و جو و ذرت، استفاده مداوم از آن ها کاهش ارزش غذایی شیر و گوشت دام و طیور را به همراه دارد. جایگزینی بخشی از آن ها با انواع تفاله ها از جمله تفاله خرما می تواند باعث افزایش کیفیت این محصولات گردد.

خرید تفاله خرما برای خوراک دام و طیور یک راه مطمئن برای تامین جیره به قیمت پایین تر است. کیفیت محصول موجود در حد مطلوب برای تامین جیره دام و طیور می باشد.

تفاله خرما به عنوان محصولی که می تواند جایگزین بخشی از جیره غذایی دام و طیور گردد به سبب قیمت ارزان بسیار مقرون به صرفه است.

به سبب تولید در داخل کشور و  زوربار بودن، این محصول تازه و با کیفیت بالای به دامداری ها می رسد.

قیمت تفاله خرما زودبار خوراک دام امسال

برای اطلاع از روش های تحویل و قیمت نهایی در مورد انواع جیره های ارزان و تفاله های با کیفیت با کارشناسان واحد فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید.