قیمت تفاله خرما مرغوب امسال

قیمت تفاله خرما مرغوب امسال برای خرید به عنوان بخشی از جیره، به سود دامداری ها است؟ آیا می توان با این خرید از هزینه های تامین خوراک در دامداری ها کاست؟

تفاله خرما ارزان

خرید انواع تفاله خرما زودبار امسال به سود دامداری ها است؟ آیا می توان با این خرید از هزینه های تامین خوراک در دامداری ها کاست؟

بهبود کیفیت جیره با تفاله ها

آیا دلایل افزایش تفاله ها را به جیره می دانید؟

یکی از اصی ترین نگرانی های دامداری ها تامین خوراک با کیفیت و ارزان برای دام و طیور می باشد. در حال حاضر اغلب جیره دام را خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت تشکیل می دهد. ولی به دلیل کافی نبودن تولید داخل کشور، بخش عمده ای از این محصولبه صورت وارداتی تامین می شود که این موضوع هزینه های زیادی را به دامداران تحمیل می کند.

یکی دیگر از دلایلی که موجب توجه به تفاله ها به عنوان جیره ارزان و سالم شده، ارزش تغذیه ای تفاله های گیاهی می باشد.

همچنین با توجه به قیمت پایین تر این محصولات از یک طرف و آنالیز تقریبا مشابه با خوراک های پایه توجه دامداری ها و مرغداری ها به این تفاله های گیاهی و از آن جمله تفاله خرما امری ضروری به نظر می رسد.

تفاله خرما محصول جانبی کارخانجات فراوری خرما می باشند و به دلیل قرار گرفتن این کارخانه ها در داخل کشور می توان این تفاله را به به صورت زودبار و با قیمت مناسب سفارش داد.

خرید انواع تفاله خرما زودبار امسال

متقاضیان این تفاله و سایر جیره های ارزان از هر نقطه کشور می توانند سفارشات خود را از طریق کارشناسان فروش بازرگانی کهن اعلام کنند تا بتوانند از قیمت نهایی و نحوه ثبت سفارش آگاهی پیدا کنند.