قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال

قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال می تواند به تامین ارزان خوراک دام و طیور به دامدادی های صنعتی کمک کند؟ آیا این تفاله خوش خوراک است؟

تفاله انگور

قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال می تواند به تامین ارزان خوراک دام و طیور به دامدادی های صنعتی کمک کند؟ آیا این تفاله خوش خوراک است؟

 تفاله انگور برای دامداران و مرغداری ها

ازعواملی که سبب شده دامداران به جایگزینی انواع جیره های ارزان مانند تفاله ها روی آورند این است که قیمت این محصولات به نسبت محصولی که جایگزین آن می شوند پایین تر می باشد، به همین دلیل می توان به خوبی هزینه های تامین جیره را کاهش داد.

جیره های دانه ای نظیر سبوس، سویا، جو و گندم به همراه تفاله انگور ، ارزش غذایی بیشتری برای عنی ساختن جیره دارد.

تفاله انگور ویژگی های منحصر به فردی دارد مانند آنتی اکسیدان بودن و دارا بودن دیوارهای سلولی با قبلیت هضم .

این خصوصیات باعث خوش خوراکی جیره غذایی شده و هضم را آسان می کند.

تفاله انگور به دلیل بالا بودن الیاف زیاد از انرژی و پروتئین کمتری برخوردار می باشد، بنابراین نمی تواند جایگزین صد در صد برای محصولاتی چون ذرت و سویا که بخش اعظم جیره را پوشش داده و درصد انرژی و پروتئین بالایی دارند باشد.

این تفاله خاصیت آنتی اکسیدانی دارد که موجب می شود تا امسیداسیون سایر غذاها به تاخیر افتاده و کاهش یابد. به این ترتیب می تواند به میزان تعیین شده به جیره اضافه شود.

قیمت خرید انواع تفاله انگور امسال خوراک دام و طیور

با توجه به ویژگی هایی که از این تفاله ذکر شده شما دامدار گرامی می توانید برای اعلام تناژ مورد نظر خوب با شماره های تماس بازرگانی کهن تماس بگیرید و از کارشناسان این حوزه راهنمایی های لازم را دریافت کنید.