قیمت خرید انواع تفاله انگور درجه یک

قیمت خرید انواع تفاله انگور درجه یک می تواند بر بهای تمام شده جیره تاثیر خوبی بگذارد. آیا از ویژگی های مثبت این تفاله اطلاع دارید؟

تاثیر مثبت تفاله ها بر قیمت جیره

تامین خوراک با کیفیت و ارزان برای دام و طیور یکی از چالش های اصلی دامداری های صنعتی می باشد. در حال حاضر اغلب جیره دام را خوراک های دانه ای از قبیل گندم و جو و ذرت تشکیل می دهد. این موضوع از آن جهت موجب نگرانی دامداران است که به دلیل کافی نبودن تولید داخل کشور، بخش عمده ای از این محصول از خارج از کشور وارد می شود. به این دلیل هزینه های زیادی بابت تامین آن به دامداران تحمیل می شود.

موضوع قیمت تمام شده یکی از دلایل نیاز به ترکیب جیره با سایر خوراک های ارزان و متفاوت می باشد. این موضوع کارشناسان حوزه خوراک دام را بر آن داشته که گزینه های دیگری را بررسی کرده که در نهایت تفاله ها به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور انتخاب شده اند.

تفاله ها و همچنین تفاله انگور حاوی مواد معدنی با ارزشی برای سلامت دام می باشد که می تواند به غنی شدن جیره کمک شایانی نماید.

همچنین تفاله انگور در دسته تفاله های خوش خوراک قرار دارد که این موضوع برای دامداران بسیار مهم است. جیره خوش خوراک منجر به افزایش حجم خوراک دام و طیور شده و به همان نسبت نیز وزن گیری دام روند بهتری خواهد داشت.

فیبر بالای این تفاله می تواند باعث بهبود عملکرد دستگاه گوارش دام شود و دامداران با تجربه به خوبی می دانند که این موضوع تاثیر مستقیم بر افزایش محصولات دامی از قبیل شیر و گوشت خواهد شد.

قیمت خرید انواع تفاله انگور درجه یک

یکی از ویژگی های خوب تفاله ها زودباری آن ها است. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد تفاله ها و آشنایی با روش های خرید و تحویل با کارشناسان بخش فروش بازرگانی کهن تماس بگیرید .

فروش تفاله انگور