قیمت خرید تفاله آلبالو باکیفیت امسال

قیمت خرید تفاله آلبالو باکیفیت امسال نیز نسبت به سال گذشته ارزان تر از خوراک های دانه ای است؟ این تفاله ها را از چه راهی می توان سفارش داد؟

تفاله آلبالو

قیمت خرید تفاله آلبالو باکیفیت امسال نیز نسبت به سال گذشته ارزان تر از خوراک های دانه ای است؟ این تفاله ها را از چه راهی می توان سفارش داد؟

صرفه اقتصادی افزودن تفاله ها به جیره

یکی از بزرگ ترین نگرانی های تولید کنند گان در بخش تولیدات محصولات دامی، این است که تولیدات گندم و جو و ذرت در داخل کشور به تنهایی ، پاسخگوی نیاز این واحد ها نیست. از این رو خوراک های جانبی مانند انواع تفاله ها برای اضافه شدن به بخشی از جیره معرفی شده اند. این تفاله های ارزان می توانند دامداران را از پرداخت هزینه های بالای واردات بی نیاز کرده و موجب پایین آمدن هزینه های تولید شیر و گوشت شوند.

همچنین دامپروران تلاش می کنند تا با افزودن خوراک های متنوع از جمله انواع تفاله ها به جیره، آن را غنی تر کرده و طعم آن را نیز بهتر کنند. چرا که تجربه ثابت کرده که هر چه جیره بهتری برای دام تدارک دیده شود، کیفیت محصولات دامی مانند شیر و گوشت نیز ارتقا پیدا می کند.

نام تفاله شاید این حس را در مخاطب ایجاد کند که ارزش غذایی مطلوبی نداشته و صرفا بابت سیر کردن دام مورد استفاده قرار می گیرد. اما این موضوع صحیح نبوده و با توجه به آنالیزهای حاصل از موارد آزمایشگاهی نتیجه به دست آمده نشان داده که ارزش تغذیه ای تفاله ها بسیار بهتر از یک سیر کردن ساده است.

تفاله ها که حاصل فراوری مواد باغی و کشاورزی در کارخانه های مربوطه هستند،  حاوی مقادیر زیادی فیبر می باشند که می تواند موجب بهبود گوارش دام گردد. همچنین مواد معدنی منتوعی در این تفاله ها وجود دارد و از آن جا که این تفاله ها به صورت زودبار به دست مشتری می رسند از تازگی مناسبی بر خوردار هستند.

قیمت خرید تفاله آلبالو باکیفیت امسال

خرید عمده محصولاتی چون انواع جیره ارزان و به ویژه تفاله آلبالو سبب می گردد که برای خریدار به صرفه می باشد، به این منظور با کارشناسان فروش بازرگانی کهن تجارت نیکنام تماس بگیرید.