قیمت خرید خرد ذرت دامی امسال

قیمت خرید خرد ذرت دامی امسال توسط بازرگانی کهن اعلام شده است. آیا این قیمت برای خرید توسط دامداری های صنعتی برای افزودن به جیره به صرفه است؟

فروش فوری خرده ذرت

قیمت خرید خرد ذرت دامی امسال توسط بازرگانی کهن اعلام شده است. آیا این قیمت برای خرید توسط دامداری های صنعتی برای افزودن به جیره به صرفه است؟

قیمت ارزان خرده ذرت دامی

ارزان بودن جیره یکی از مزایای غیر قابل چشم پوشی می باشد.

این ویژگی در خرده ذرت وجود دارد.

ذرت برزیل یکی از انواع ذرت وارداتی ویژه خوراک دام به کشور است.

برزیل در آمریکای جنوبی مهم ترین کشور صادر کننده ذرت به ایران است و بخشی از ذرت مورد نیاز ایران نیز از این بازرگانی تامین می شود.

این ذرت با توجه به مرغوبتی که دارد توانسته رضایت دامداران را به خود جلب کند . ذرت در صنعت امور دام نقش مهمی دارد و به دلیل کاربرد در تامین انرژی جیره بسیار مهم است.

امروزه با صنعتی شدن پرورش دام و طیور ، خوراک دام نیز تغییر کرده و برای بهره وری در بالاترین سطح ممکن، نیاز به تامین انرژی به بهترین روش ممکن است. از جمله تامین کنند گان انرژی می توان به ذرت اشاره کرد.

ذرت ، سویا و انواع کنجاله های آن مهمترین جیره تامین مواد مورد نیاز رشد خوراک دام و طیور به شمار می رود.

به همین دلیل تامین این جیره ها  بسیار مهم است.

ذرت، دانه ای وارداتی می باشد و برای تامین آن هزینه بالاتری نسبت به خوراک های داخل کشور پرداخته می شود.

برای تامین جیره باکیفیت و ارزان تر می توان از ذرت شکسته استفاده کرد. زیرا همان کیفیت را دارد و تنها به سبب ظاهر متفاوتی که دارد ارزان تر است.

قیمت خرید خرد ذرت دامی امسال خوراک دام و طیور

مشتریان محترم برای اطلاع از قیمت امروز خرده ذرت برزیل درجه یک می توانند با کارشناسان فروش تماس گرفته و از مشاوره قبل از خرید بهره مند شوند .

 با کارشناسان فروش در تماس باشید و از قیمت خرید ذرت برزیل دامی و سایر محصولات دیگر مطلع شوید.