قیمت روز تفاله چغندر درجه یک امسال

قیمت روز تفاله چغندر درجه یک امسال می تواند عاملی برای تشویق دامداری های صنعتی به خرید این محصول باشد. چگونه می تواند این تفاله را خریداری کرد؟

تفاله چغندر امسال

قیمت روز تفاله چغندر درجه یک امسال می تواند عاملی برای تشویق دامداری های صنعتی به خرید این محصول باشد. چگونه می توان این تفاله را خریداری کرد؟

تامین ارزان و به موقع جیره با خرید تفاله ها

یکی از مسائل مهم در حفظ حیات دامداری های صنعتی تامین جیره کافی برای دام و طیور است. همچنین می دانیم که تولید گندم و ذرت در داخل کشور نمی تواند همه نیاز دامداری ها را براورده کند.بر این اساس استفاده از جیره های غذایی جانبی مانند انواع تفاله ها می تواند دامداران را از پرداخت هزینه های بالای واردات بی نیاز کرده و باعث کاهش هزینه های تولید شود. چرا که انواع تفاله ها محصول جانبی کارخانجات داخل کشور است واستفاده از آن ها باعث کاهش محسوس هزینه های پرداختی جیره خواهد شد.

آزمایش ها نیز نشان می دهد که ترکیبی از تفاله چغندر در خوراک دام و طیور در کنار جیره های دانه ای مانند  سویا و ذرت و جو و گندم می تواند ارزش غذایی جیره را افزایش دهد.

همچنین تفاله چغندر قند فیبر بالایی دارد که منجر به بهبود گوارش دام می گردد. از دیگر مزایای تفاله چغندر قند می توان به خوش خوراکی آن اشاره کرد که باعث بهبود طعم شیر و گرشت دام می شود.

البته به کار گیری تفاله چغندر قند در کنار خوراک های دانه ای در ضمن جذب بهتر، باعث کاهش نفخ دام نیز می شود که این موضوع برای سلامت دام مهم است.

قیمت روز تفاله چغندر درجه یک امسال

موارد بیان شده سبب شد تا تفاله چغندر به عنوان یک جایگزین مناسب برای بخشی از جیره های پایه در خوراک دام مورد استفاده قرار گیرد.

برای تهیه زودبار این محصول می توانید با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.